Merhaba arkadaşlar, yeni bir blog yazısıyla karşınızdayım. Bugünkü yazımda Pokemon GO ile ilgili bir kaç şey yazacağım bildiğimiz gibi bir hafta önce çıktı ve hemen hemen milyonlarca oynayıcısı var. Bunu iş haline getirmiş insanlar da var. Oyunu bende oynadım ancak sevmedim diyebilirim. Çünkü Biraz kiloluyum ve yürümeyi sevmiyorum. Bu da oyunun eksi yönlerinden olabilir. Oyunu yürümek istemeyen birisi oynayamıyor diyebilirim. Ancak bunun içinde çözümler üretilmiş. Bir arkadaşınıza gidip Pokemon ları topla diyebilirsiniz yada fake gps kullanabilirsiniz. Sokakta her yerde Pokemon arayan insanlar var, hatta bir haber görmüştüm insanlar aynı Pokemon’u almak için birbirlerini vurmuşlar.

Neyse biraz da oyunun detayına gireyim Sen Türkiye’de Kullanıma açılmadı ancak APK dosyalarını internet üzerinden indiren insanlar var. Pokemon GO nasıl oynanır biraz da ondan bahsetmek istiyorum. Bu oyun akıllı telefonlarda oynanan gerçek zamanda bir oyun. Ancak bazı Komplo teorileri var mesela bilgilerimizi topluyorlar diyenler var. Gerçi ben pek inanmadım böyle şeylere. Ancak doğru da olabilir bilemiyorum. Böyle bilinmiş ve kaliteli bir firmanın bunu yapacağını sanmıyorum.

Oyunun diğer kötü yönlerine gelirsek gaspçılar sizi Pokemon olduğu yerde bekleyip gasp edebilirler. Bunun içinde çözümler hala bulunmuş değil oyun oynarken dikkatli olmanızda fayda var. Arkadaşlarım Pokemon GO indirmek için ne yapabilirim diye sormuşlardı. bunun için ilk olarak yapmanız gereken aşağıdaki verdiğim bağlantıya tıklayıp bilgisayarınıza ya da telefonunuzun hafıza kartına indirmek. Sonra ayarlar kısmından izin vererek oyunu kurabilirsiniz İOS işletim istemlerinde nasıl kurulduğunu bilmiyorum ama bulursam mutlaka bir blog yazısı olarak yazmayı düşünüyorum.

Birde söylemeden geçmek istemiyorum pokemon go hilesi mutlaka çıkacaktır. Ancak hile ile oynanan oyun size hiç birşey katmaz. Bunu hiç bir zaman aklınızdan çıkarmamanız dileği ile. İyi oynamalar 🙂

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments