Merhaba arkadaşlar, bildiğimiz gibi sitelerimizin vazgeçilmezi olan webmaster araçları seo açısından çok önemli. Bende bugün sizlere bulduğum ücretsiz webmaster araçlarını inceleyeceğim. Söze başlamadan önce söylemek istiyorum Savaş Can ALTUN adresinde bu projelerden 10’larca var.

Backlink Sorgulama

Bu site sayesinde başka sitelerden aldığınız backlink sayısına bakabilirsiniz, tek yapmanız gereken kutucuğa site adresinizi yazıp mavi sorgula butonuna dokunmak. Sistem sitenizi saniyeler içinde sorgulayarak sonuçları verecektir. Bende bu eklentiyi kullanıyorum ve alacağım backlinkleri hesaplayıp ihtiyacım olup olmadığını bilebiliyorum.

xAnaliz

Siteniz hakkında detaylı bilgimi edinmek istiyorsunuz işte bu site tam size göre, sizin bile bilmediğiniz ölçümlerini yapar ekranınıza yansıtır. Yapımına gelecek olursak çocuk oyuncağı siteyi yazın ve analiz et butonuna tıklayın.

Google Sıra Bulucu

Google’da ki sıralamanızı merak mı ediyorsunuz ? işte aradığınız adrestesiniz verdiğiniz site adresi ve kelimeye göre botlar sizin yerinize sıralamanızı bulur ve detaylıca söyler.

Benim sizlere vereceğim bu 3 yararlı site sayesinde sitenizi daha ilerilere götürebilirsiniz. Başka yazılarda görüşmek üzere…

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments