Ana sayfa Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Sitemizdeki hilelerin tümü internetten yayımcı kaynaklardan derlenmektedir. Bazı hileler ise sahtedir, bütün sorumluluk kullanan ve yayımcı kişilere aittir. Eğer kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız kesinlikle indirmeyiniz.

www.erdemcirik.org alan ismi ile yayın yapan bu siteyi dolaysız veya endirekt olarak ziyaret etmek ve muhtevanından yararlanmakla, bu sitenin kullanılmasına ait şartları, saklılık siyasetini ve site konusunda tüm yasaları, yönetmelikleri ve mevzuatı açıkça kabul etmiş sayılırsınız.Tanımlamalar

“Bu site” ve “erdemcirik.org” : www.erdemcirik.org ve www.erdemcirik.org alan isimleriyle yayın yapan internet sitesini ve bu internet sitesinin sahibini ve/veya sahiplerini ifade eder.

“Kullanıcı” : Bu siteyi dolaysız ve/veya endirekt olarak ziyaret eden aza veya ziyaretçi konumundaki kişiyi ifade eder.

“Site Muhtevası”: Bu sitede yer alan tüm bilgi, yazı, görsel, işitsel ileti, video, tasarım, isim, logo, marka, data, kod ve diğer tüm bilgi ve materyalleri ifade eder.

“Yazar” ve “Yazarlar”: Site muhtevasının oluşmasını sağlayan veya site muhtevasının oluşmasına katkıda bulunan 3. şahısları ifade eder.

Saklılık ve Kullanım Şartları

erdemcirik.org’u ziyaret ettiğinizde, ziyaretinize ait genel nitelikte kimi bilgiler toplanıp kaydedilebilir. Bu bilgiler içinde, ziyaretinizin vakiti ve müddeti, sitede izlenen sayfalar ve bizim sitemize gelmeden hemen önce ziyaret edilen sitenin bilgisi de bulunabilir. Bu bilgiler yalnızca, site aktivitesini ölçmek ve sitemizi geliştirecek fikirler üretebilmek için kullanılır. Sitemiz tüm ziyaretçilerin kullanımına açık olmakla beraber, sadece üyelerin izlemesine ve katılımına açık bir takım bölümler de içermektedir. Bu bölümleri kullanabilmek için bir takım vaziyetlerde aza girişi yapmanız gerekebilir.


Site Muhtevası, Diğer Site Linkleri ve Kullanıcı Yorumları

erdemcirik.org’un sunduğu site muhtevasının bir takım bölümleri yazarlar tarafından sağlanmaktadır. Site muhtevanında belirtilen düşünce, tavsiye, hizmet, teklif ve diğer muhtevanın sağlayıcısı yazar ve yazarlar gibi 3. şahıslar olduğu vaziyetlerde, erdemcirik.org bu bilgilerin bütünlüğünden, kullanışlılığından ve doğruluğundan hiç bir şart altında mesul değildir.

Ayrı olarak, bu sitede diğer sitelerin linkleri (dış irtibatlar) bulunabilir. erdemcirik.org, bu internet sitelerinin saklılık uygulamaları, muhtevaları veyahut üçüncü tarafların saklılık siyasetleri ve uygulamalarından sorumlu değildir.

Farklık Hakları

erdemcirik.org, gelişen şartlar dahilinde rastgele bir vakitte kullanım koşulları ve saklılık siyasetinde farklık yapma hakkını gizli meblağ. erdemcirik.org herhangi bir vakitte ve kullanıcıya haber vermeksizin kullanım koşullarında ve saklılık siyasetinde çeşitli tertip etmeler yapabilir. Bu tertip etmeler, eklemeler, farklıklar veyahut iptallerin takibi tamamiyle kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, erdemcirik.org’u kullanmakla bu olası farklıkları ve tertip etmeleri de kabul etmiş sayılır.

Kullanıcı İlişkileri

erdemcirik.org, rastgele bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü neticesi oluşan rastgele bir zarar veya ziyandan dolayı mesuliyet kabul etmez. Kullanıcı, erdemcirik.org?un diğer kullanıcılarının usülsüz ve saldırgan davranışları, hakaretleri ile ilgili mesul tutulamayacağını kabul eder. erdemcirik.org, genel ahlak ve toplum kaidelerine uygun davranmayan kullanıcıların yorum beyanlarını kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Fikri Mülkiyet Hakları

erdemcirik.org, bazıları kendine, bazıları ise 3.şahıslara ait telif hakkına konu olabilecek türden site muhtevası barındırmaktadır. erdemcirik.org, bu muhteva, bilgi ve materyallerle alakalı yapıt/derleme olarak telif haklarına sahiptir. Kullanıcı sadece şahsi kullanım için kopya hakkına sahip olduğunu kabul eder ve erdemcirik.org’un yazılı desturu olmadan muhteva ve materyallerde farklık yapamaz, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yayınlayamaz, satamaz ve legal olmayan şekilde kullanılmasına yardım edemez. Bu arada Kullanıcı erdemcirik.org’un çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye girişim etmek emeliyle rastgele bir alet, yazılım veya metot kullanmayacağını da kabul etmektedir.

Kullanıcı bu siteyi kullanmakla site konusunda rastgele bir uyuşmazlık çıkması halinde bu uyuşmazlığın Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tabi olacağını ve bu yasalara göre analiz edeceğini kabul eder.

[full_width]