Evinizde her gün birbirinden güzel ev yemekleri yapıyor ve yakınlarınızın beğenisini topluyorsanız, bu meziyetinizi bir gelir kaynağı haline kolayca getirebilirsiniz. Evdentüket’in sizlere sunduğu yeni nesil ev yemekçilik platformu ile hazırladığınız yemekleri, ev yemeği tutkunlarına ulaştırabilir, böylece güzel kazançlar elde edebilirsiniz.
Evdentuket.com, yaptıkları yemekler sayesinde para kazanmayı amaçlayan ev hanımlarının ve her gün taze ve lezzetli ev yemeği yemek isteyen kişilerin buluştuğu bir yemek sitesidir. Evdentuket, hem becerikli ev hanımlarımıza destek olmak hem de uzaktan siparişin yaygınlaştığı bu dönemde kaliteli ve sağlıklı öğünler yemek isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuştur.

Sizler de sitemize üye olarak kendi mutfağınızı oluşturun ve binlerce müşteriye ulaşma şansı yakalayın! Üstelik üye olmak ve satış yapmak için birkaç kolay adımı tamamlamanız yeterli. İsterseniz gelin Evdentüket’te ev yemeği yaparak nasıl para kazanılır buna bir göz atalım. Sizler de Bir Evdentüket Aşçısı Olun!

Ev yemeği yaparak gelir elde etmek ve herkesin beğenisini kazanmak çok heyecan verici öyle değil mi? Öyleyse sizler de sitemize girerek kolayca bir Evdentüket aşçısı olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken birkaç basit adımı takip etmek ve kaydınızı tamamlamak.
İlk olarak sitemize girerek, mutfak aç bölümünden kendinize ait bir satış sayfası oluşturun. Ardından satmak istediğiniz ve iyi yaptığınızı düşündüğünüz ürünleri kendi mutfağınıza tek tek eklemeye başlayın. İşte satış yapmaya başlamak bu kadar basit! Ürünlerinizi beğenen ve sipariş etmek isteyen kullanıcılar sizlere WhatsApp üzerinden ulaşacaktır.

Bu aşamadan sonra mutfağınızı istediğiniz gibi düzenleyebilir, ürün yelpazenizi genişletebilirsiniz. Ayrıca kendiniz teslimat yaparsanız, müşteriler sizleri daha çok tercih edecektir. Sonuçta acıktığımızda kapımıza kadar gelen sıcak ve lezzetli ev yemeklerini hangimiz sevmeyiz ki?

Evdentüket Mutfağınızı Nasıl Geliştirebilirsiniz?
Hem sizlere gelen yorumların iyi olması hem de müşterilerimizin deneyimlerini iyileştirmek açısından dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. Aşağıda sıralayacağımız noktalara dikkat ettiğiniz takdirde mutfağınızı geliştirebilir, sitemizin en çok tercih edilen aşçılarından birisi olabilirsiniz.
Yemeklerinizi daima kaliteli bir şekilde hazırlayıp istikrar yakalamanız sizi ön plana çıkartır.
Ürün fiyatlarınızı hem emeklerinizin karşılığını alacak şekilde hem de hesaplı tutmak daha çok tercih edilmenizi sağlar.
Mutfağınızdaki ürünleri bir sosyal medya hesabınızda paylaşmanız ve Evdentüket.com linkinizi bırakmanız satışlarınızı arttırır.
Bizimle irtibata geçerek sitede daha üst sıralarda yer almak için başvuru yapmanız rakiplerinizden sıyrılmanıza yardımcı olur.
Müşterilerinizle iyi geçinerek, adrese teslimat yaparak, puanlama ve yorumlara dikkat ederek iyi izlenim oluşturursanız, ziyaretçilerimiz size güvenecek ve sizleri tercih edeceklerdir.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments