Herkese selam!

Bu yazımda sizlere robot.alp website monitoring yazılımını tanıtacağım. Bu yazılım kendim için de kullandığım bir monitoring hizmeti. Peki monitoring hizmeti ne işe yarar, nerelerde kullanılır ve neden robot.alp? bunun hakkında biraz bilgi vermek isterim, hemen konuya geçelim.

Websitelerinde en önemli etken erişilebilirliktir. Ancak siz uyurken arka planda neler oluyor hiç merak ettiniz mi? Bunu takip etmek için bir çok yazılım mevcut. Ben farklı ve hızlı olarak gördüğüm bir proje olan robot.alp’i tercih ettim. Müşterilerinizin veya ziyaretçilerinizin, websitenize her zaman erişebiliyor olması gerekir. Güven kaybetmemek için websitenizde herhangi bir erişim sorunu yaşandığında, websiteniz açılmadığında ziyaretçilerinizden önce sizin bilgi sahibi olmanız ve kısa bir sürede sorunu çözmeniz gerekir. Böyle bir sorun yaşandığında ziyaretçilerinizden önce sizin haberdar olmanız büyük bir avantaj değil mi?

Robot.alp’i önermemin bir çok sebebi var, websitesi monitorü ile 7/24 dakikada 1 kere olmak üzere dünyanın 20 farklı ülkesinden kontrol eder ve açılmadığı zamanlarda e-mail, sms ya da telegram gibi kanallardan bildirim yollar. Ayrıca website monitorü dışında 7 farklı monitoring servisi daha var. İsterseniz siteyi inceleyebilir, ücretsiz deneme süresince kullanabilirsiniz.

Eğer böyle bir ihtiyacınız var ise güvenle kullanabileceğiniz bir site olduğunu samimi bir şekilde söyleyebilirim. Eğer Robot.alp websitesine gitmek isterseniz robotalp.com adresine tıklayabilirsiniz. Diğer yazılarımda görüşmek üzere.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments