Ülkemizde İnternet üzerinde doğru bilgi eksikliği yaşandığından dolayı bilgiye erişim gittikçe zorlaşıyor. Bu duruma da en kaliteli bloglar her geçen gün daha da önem kazanıyor. Ben de bunun için blog incelemelerine devam ediyorum. Bu yazımda size tanıtacağım blog daha yeni açıldı, ancak sağladığı kaliteli bilgi sayesinde bir çok kişiye hizmet vermeye başladı bile. İsterseniz lafı uzatmadan, kendilerinden aldığım ve incelediğim bilgilere bir göz atalım.

Dipsiz Kuyu, “dipsiz bir bilgi kuyusu” sloganı ve hedefi ile yayın hayatına başlayan, Türkiye Cumhuriyeti yasaları ile belirlenmiş çerçevedeki her konuda doğru ve güvenilir bilgiyi okuyucusuna ulaştırmayı hedefleyen genel kapsamlı bir blog sitesidir. Şu an için 5 kişilik ekibi ile çeşitli konularda gündelik olarak makaleler yayınlıyor. Bunların içerisinde de kod yazarak para kazanmak gibi bilişim dünyasının günlük trendlerinden, sağlıklı ve lezzetli yemek pişirmenin püf noktalarına kadar geniş bir yelpazede yer alıyor.

İçerik üretirken gözettikleri en önemli kriter, yazılarımızın okuyucularımızın merakını giderecek kadar detaylı, Google’ın belirlediği SEO kriterlerine uygun ve doğru bilgi aktarıyor olmasıdır. Bugüne kadar yeterince işlenmemiş, bilgi ve veri talebi olan konuları tek tek tespit edip, Türk sosyal medya dünyasındaki eksikleri başarılı bir şekilde kapatmak için çabaladıklarını söylüyorlar.

Eğer sizler de ziyaret etmek isterseniz dipsizkuyu.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments