Herkese selam, uzun bir süreden sonra ilk defa blog yazısı yazıyorum. Bu yazımda sizlere iş dünyasına yönelik sertifika ve eğitim programları veren bir kurum olan “BMI Business School Istanbul” hakkında yazı hazırladım. Uzun süredir yeni eğitimler almak ve kendimi geliştirmek adına çeşitli eğitim programları aramaktayım. Aslında temel amacım bakış açımı değiştirmek ve kendime yeni şeyler katmaktı. Bir çok eğitim aradım, ancak bu işi profesyonel yapan fazla kurum bulamadım. Bu yazıyı yazmamın en büyük sebeplerinden bir tanesi de bu diyebilirim.

Sizlere anlatacağım bu okulda ilgimi çeken bir çok şey oldu. Örnek vermek gerekirse Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri ile işbirliklerinin yanı sıra, sektörün lider kurumları, ilham veren yöneticileri ve eğitmenleri ile birlikte çalışarak, iş dünyasının gerekisinimlerinin tamamlayacak gelişim programları düzenlemesiydi. Bilgi almak amacı ile aradığımda bana 700’den fazla genel katılıma açık eğitim / sertifka programı tasarladıklarını bu şekilde de toplam 12.000’in üzerinde iş dünyası profesyonelinin gelişimine katkıda bulunduklarını söylediler. Bu durum oldukça hoşuma gitti diyebilirim. Çünkü bir çok eğitim kurumu eğitimi tam olarak veremiyor. Oldukça ilgi çeken ve güncel programlar da cabası.

BMI’nin avantajlarına gelecek olursak; Esnek, Özgün, Özel Tasarım, Hedef Odaklı, Perspektif ve Kanıtlanmış Sonuçlar alabiliyorsunuz. Eğitim programları ise şöyle; Open Platform (Genel Katılıma Açık / Uzmanlık Eğitim Programları), Executive Education (Yönetici Gelişim Programları), Summit & Conferences (Üst Yönetim Zirveleri & Uzmanlık Konferansları), ve Custom / Corporate Programs (Kuruma Özel / Kurumsal Eğitim Çözümleri).

Eğer sizler de hayallerinize ulaşmak, kendinizi geliştirmek ve networkünüzü genişletmek istiyorsanız “BMI Business School Istanbul” web sitesine göz atabilirsiniz.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments