Simpra POS, restoranın hem masaya servisi hem de kurye satış gibi iki farklı gelir tipini ve gelir kalemlerini aynı panelde ayrı ayrı toplar ve yönetir. Pratik arayüzü ve kesintisiz performansı ile müşterilerin siparişini anlık mutfaktaki cihaza yönlendirebilir hızlı servisle kusursuzluğu gösterebilirsiniz.Ayrıca müşterilerin ayrı hesap ödemesini kolaylıkla sağlayabilir ,menüde olmayan bir ürünü hızlıca adisyona yansıtabilirsiniz. Müşterilerinizin masada kalma sürelerini ve masa yoğunluğunu Simpra yönetim panelinde masaların değişen renkleriyle takip ederek masaların hangi sürede ne kadar kazanç getirdiğini belirleyip, kar marjınızı yükseltebilirsiniz. Restoranların yönetiminde en önemli unsur olan tazelik ilkesini korumak için geliştirilmiş detaylardan biri de Simpra POS tek tuşla stok tedariğinizi verimli şekilde görmenizi ve anlık stok durum güncellemesi yaparak hep taze ve eksiksiz stok sağlamaktadır.İşletmelerin günü sonu raporları en önemli detaylarıdır fakat Simpra POS size anlık saporlar sağlayarak günün en verimli geçen saatlerini  önünüze sunmakla birlikte işletmenizde iyileştirilmeler yapılması gerekliliğini sizlere göstererek sürekli inovasyon imkanı sunmaktadır. Müşterileriniz için oluşturabileceğiniz sadakat programları ile sadık müşteri potansiyelini arttırabilirsiniz. Simpra POS ile tüm restoran ihtiyaçları bir arada hizmetinize sunulmaktadır.

Simpra Inventory yiyecek ve içecek işletmelerinin ihtiyaçlarını; günümüzün, gelişen ve sürekli inovasyona uğrayan teknoloji yapısına uyum sağlayarak geliştirilen yeni nesil tasarlanmış, bulut tabanlı, stok, satın alma ve maliyet takip yazılımıdır. İşletmeciler için yeni nesil tasarlanmış olan Simpra POS Sistemi her ölçekteki işletmeye hitap etmek ile birlikte aynı anda işletmeye ait aktif tüm süreçleri dinamik olarak kontrol altında tutabilmeyi sağlamaktadır. Simpra, Windows, MacOS ve Linux sürümü ile masaüstü sürümü, PC tabanlı POS makinelerine uyumlu hale gelmesiyle işletmeler için olumlu etki oluşturmaktadır.

Bizi tercih eden birçok marka ile birlikte daha güçlü, gelişen, değişen ve kendini yenileyen, büyüyen kurumsal yapımızla durmaksızın çalışarak en iyisi olmaya, yükselmeye devam edeceğiz. Bizim güçlü referans ağımızda ki Mado, Alsancak Dostlar Fırını, Piccolo Pizzeria ve bunun gibi büyük markalarla, ortak bir bağımız olan Simpra POS bizi ve sizi bir adım daha ileri taşıyor.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments