İnsanların internet dünyasına olan ilgisinin günden güne artmasıyla birlikte, e-ticaret sitesi kurmak pek çok firmanın öncelikleri arasında yer almıştır. Bu noktada akıllara ilk olarak “E-ticaret sitesi nasıl kurulur” sorusu gelmektedir. Buna yanıt bulmak amacıyla araştırma yaptığınızda karmaşık sonuçlar elde edebilirsiniz. Site kurulumunda gerekli olan birçok detay bulunmakta olup, bunların en iyi şekilde yapılabilmesi için profesyonel destek almak avantaj sağlayacaktır.

Site kurulumu için özel olarak hazırlanan e-ticaret paketleri siteniz için en avantajlı özellikleri içerisinde barındırmaktadır. Bu paketler kendi içerisinde çeşitlere ayrılmakta olup, ürün ya da hizmet satışı yapacağınız siteye göre bunlar arasından seçim yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde belirlemek adına ücretsiz e-ticaret sitesi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Temel düzey özelliklerle hazırlanan ücretsiz deneme paketi için sistemde kayıt oluşturmanız yeterlidir. Bu sayede e-ticaret sitesi fiyatları ve özellikleri hakkında daha geniş bilgiler elde edebilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

E-ticaret sitesi kurmak için size uygun olan paketi tercih etmeniz gerekecektir. Seçtiğiniz bu paketleri istediğiniz zaman değiştirebilme ya da iptal edebilme hakkınız da bulunuyor. Tercihinize gören sunulan paketler arasında Personal, Plus ve Professional gibi paketler yer almaktadır. Bunlar özelliklerin artmasına bağlı olarak isimlendirilir. Örneğin, Personal paket içerisinde beş yüz ürün sergileme, kendi alan adınız, bayi için XML gibi özellikler vardır. Plus e-ticaret paketinde ise iki bin beş yüz ürün sergileme, uzman telefon desteği, pazar yeri entegrasyonu bulunuyor.

Tüm paketlerin ortak özellikleri ise sınırsız trafik ve ziyaretçi, indirim kuponu tanımlama, hazır ödeme sistemi, gelişmiş raporlar, telefon üzerinden sipariş, havale ile ödeme, kredi kartlarına taksit olanağı, günlük yedekleme, ücretsiz kurulum, sınırsız marka ve kategori, mobil uyumlu tasarım, SEO uyumlu şeklinde ifade edilir. E-ticaret sitesi fiyatları belirlenirken bu özellikler dikkate alınmaktadır.

E-Ticaret Sitesi Fiyatları

Ücretsiz deneme paketinin kullanılmasının ardından ihtiyacınıza yanıt veren paketi seçmelisiniz. Bu noktada e-ticaret sitesi fiyatları karar vermenizi etkileyecektir. Ancak sitenizin hedeflerinize ulaşabilmesi için, fiyattan ziyade özellikleri göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Eğer paket satın alımlarınızı yıllık abonelik şeklinde yaparsanız bu durumda yüzde onbeş indirim oranlarından yararlanabilirsiniz. Üstelik aylık taahhüt yok ve bu sayede ekstra herhangi bir ücret ödemesi yapmadan sistemden ayrılmanız da mümkün. Bu gibi avantajları daha yakından takip edebilmek için KOBİSİ fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca KOBİSİ’nin alanında uzman ekibi, istediğiniz e-ticaret sitesine sahip olmanıza yardımcı olacaktır. E-ticaret sitesi fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için linke tıklayabilirsiniz: https://www.kobisi.com/e-ticaret-paket-fiyatlari

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments