Kripto paralar günümüzde bir çok kişi ilgi çekici bir hale geldiler. Getirdikleri yeni teknoloji ve yatırım aracı olarak görülmesi ile birlikte bir çok kişinin hatta devletlerin ve şirketlerin dahi dikkatini çekmeyi başardı.

Kripto paralar, klasik para sistemlerini değiştirebileceği gibi aynı zamanda reel para birimleri için de değişimin kapılarını açmış durumdadırlar. Finansal teknoloji olarak ilk akla gelen daha hızlı transfer edilebilen, daha güvenli kullanım sağlayan, merkezin yaptırımlarına direnebilen ve ucuz işlem sağlayan kripto paralar gelmektedir.

Bir alanda artan yoğun ilgi beraberinde bu alanda gerçekleşen haberlerin, yeniliklerin, analistlerin analizlerinin, şirket ve devletlerin açıklamalarına olan ilgiye artışı beraberinde getirmiştir. Bu ilginin artması ile haber ve blog siteleri kurulmaktadır. Paranfil kripto para haber sitesi de bu alanda içerik üreten bir sitedir.

Paranfil kripto para haber sitesi dünyada ve ülkemizde yaşanan gelişmeleri okuyabileceğiniz bir haber sitesidir. Kripto para ile ilgili yabancı haber ve açıklamalar Türkçe olarak sunulmaktadır. Kripto para birimlerinin günlük-haftalık-yıllık olarak fiyatlarına ve grafiklere Paranfil sitesinden ulaşabilirsiniz.

Kripto para birimlerinin temelini oluşturan Blockchain teknolojisinin dünya genelinde şirketlerin nasıl uyguladığı ve teknoloji alanında kullanımına ait en güncel haber ve gelişmeleri Paranfil sitesinde bulabilirsiniz.

Paranfil sitesinde kripto para haberleri dışında, kripto para ile ilgili tüm terimleri açık bir dille anlatan “Kripto Para Sözlüğü” bölümü bulunmaktadır. Bu alanda kripto para ile ilgili tüm terimlerin yanı sıra en yüksek hacme sahip altcoinlerin projeleri hakkında da detaylı yazılar bulunmaktadır.

Kripto para birimlerinin finansal teknoloji için önemindan Türkiye finansal teknoloji alanında bulunan bir çok uygulama, hizmet ve sistemlerin detaylı anlatımlarını da “Nedir?” kategorisinde bulabilirsiniz. Paranfil sitesi sürekli güncellenmektedir ve sizlerin gönderdiği yazıları da paylaşmaktadır.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments