Günümüzde bir çok fal sitesi karşımıza çıkmakta. Bu sitelerden bazıları gerçek, bazıları ise tamamen sahte olmakla beraber otomatik olarak çalışmaktadır. Örnek vermek gerekirse genel olarak mantık şöyle işlemektedir; kredi satın alır ve istediği bilgileri verirsiniz. Varvasyonlara göre 30 dakika gibi sürede otomatik olarak yanıt gönderilir. Ancak bu gün yazımda sizlere sanal kahve falının tamamen gerçek üyeler ve falcılardan oluşanını gösterececeğim.

Aslında ben pek fala inanmam, ancak bir çok kişinin talebi üzerine bu yazıyı hazırlama kararı aldım. Sonuçta sitemi insanlara yardım etmek amacı ile açmıştım, aradan 6 yıla yakın zaman geçmiş. Güvenilir siteleri araştırırken bu siteye denk geldim iletişime vs. geçtim. Gerçekten arkada zaman harcayan bir ekip var. Hatta sizler bile üye olup fal bakabiliyor, bu şekilde para kazanabiliyorsunuz. Çalışma prensibi kredi üzerine işliyor, siz kredi alırsınız ve istediğiniz zaman fal gönderebilirsiniz. Sonrasında cevabı size gelir, bu süreç oldukça kısa bir süre ve normal falcılar tarafından cevaplanıyor. Online fal uygulamaları artmakta, ancak güveniliri zor bulunuyor demeden geçmek istemiyorum.

 

Peki bu fal furyası nasıl ortaya çıktı? hiç merak ettiniz mi? Osmanlı kültüründen bu yana gelen bir olaydır. İnsanlar birbirlerinin kaderinin burada yazdığını söylerler. Ancak bazıları oldukça geliştirmiş ve objelere göre yorum getirmiştir. Yani rastlantısal işaretler ile sizin varyantlarınızı birleştirip ortaya bir sonuç çıkartırlar. Bunu yapan profesyonel falcılar vardır, fala yalan diyemeyiz. Çünkü bazı falcılar gerçekten şekillere göre yorumlayarak sizlere fal bakıyor. Bunu sahte ve yalandan yapan yok mu? her şeyde olduğu gibi var. Ancak sizler güvenilir bir fal sitesi arıyorsanız Fal Bahçem adresine bir göz atabilirsiniz. Hatta tamamen canlı bir şekilde çalışıyor.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments