Firmaların tanıtımı için pek çok ürün, insanların kullanımına sunulmakta ve promosyon ürünü olarak tanıtım amaçlı kullanılmaktadır. Hem kolay taşınabilir hem de herkesin kullandığı bir obje olduğu için çakmak en iyi promosyon ürünlerinden biri olarak günlük hayatımızda oldukça fazla karşımıza çıkmaktadır. Promosyon denildiğinde, özellikle kolay ulaşılabilen ve her zaman insanların elinin altında olan ürünler, firmaların tanıtımı için daha iyi alternatifler olmaktadır. Cebimizde ve çantamızda bulunan baskılı çakmak çeşitleri, promosyon ürünü olarak daha geniş kitlelere ulaşmakta idealdir .

Ayrıca baskı yapılabilecek en en rahat ve baskıya uygun ürünlerden biri olduğu için, firma kimliği tanıtmada önemlidir. Firmanızın reklamını en kolay taşıyacak eşyalardan biri olduğu için, en ideal promosyon ürünlerinin başında gelir. Hem uzun yıllar kullanılabilecek hem de modası geçmeyecek bir eşya olarak, firmanın her zaman hatırlanmasını sağlar. İstenilen renk, kalite ve tasarımlarda üretilen promosyon çakmak, üzerinde firmaların ismi, adresi ve iletişim bilgilerinin yer almasıyla, firmanın her zaman göz önünde olmasını sağlayan objelerden biridir. Fiyat alternatifleri de birbirinden farklı olduğu için, firmanızın logosunu istediğiniz fiyat aralığındaki çakmaklara baskılayarak, seçiminizi size en uygun çakmaklardan yana kullanabilirsiniz. İş yerlerinde, restoranlarda, cafelerde en çok kullanılan ürünlerden biri olduğu için, hem ucuz olması yanı sıra hem de günlük hayatın gerekliliklerinden biri olduğu için, firmalar tarafından promosyon ürünü olarak seçilmektedir. Ekonomik olması nedeniyle, topluca sipariş vermek daha uygun fiyata gelmektedir. İstendiği takdirde firmaların hizmetlerinin başlangıçlarında hediye olarak da dağıtılabilmektedir. Firmaların sektörlerinde rahatlıkla kullanabileceği ve üzerindeki logonun kolaylıkla silinmediği bir ürün olarak tercih edilmektedir.

Müşterilere, iş ortaklarına dikkat çekici promosyon çakmak seçenekleri, firmanın akılda kalıcı olması ve uzun zaman göz önünde olması açısından, renk renk ve model model pek çok seçenek bulunmaktadır. Promosyon olarak tercih edilecek çakmakların zemin renginin, logonun baskılanacağı rengin uyumlu olması göze hitap etmektedir. Reklam ürünü olacaksa, genelde beyaz çakmak üzerine kurumsal kimlik baskılanır. Yakıt bittiğinde dahi, tekrar doldurup kullanabileceğiniz promosyon çakmakların üzerine, tampon baskı ya da uvi baskıyla baskı yapılabilmektedir.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments