İş dünyasının hemen hemen tüm detayları günümüzde elektronik ortamda tutulmaktadır. Geliştirilen yeni uygulamalar sayesinde pek çok özellik eklenen modüller kullanıcılara oldukça yarar sağlamaktadır. Hangi iş kolu olursanız olun bu uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Sizin karar vermeniz gereken ne tür bir veri tutmak istediğinize karar vermek olmalıdır. İş akışınıza uygun olarak tasarlanan program, mobil uygulama geliştirme teknikleri ile tam sizin istediğiniz tasarıma bürünüyor.

Uygulama İşinize, Sektörünüze, Personelinize, Sisteminize Entegre Edilsin

Şirketinizde ne tür programlar kullanmak istersiniz? İster ERP programları ister yönetim sistemi programları, isterseniz performans belirleme programları ya da aklına gelen her türlü program sizlerle buluşuyor.

Üstelik size özel bir şekilde. İnternetin hayatımızın her alanına girdiğinden bu yana ister üretim ister hizmet sektörü olsun tüm sektörler verilerini tutmak, işlemlerini hızlandırmak için bazı yazılımlara ihtiyaç duymaktadır. Bu yazılımlar genel yönleriyle aynı olmalarının yanında, detaylarda daha spesifik olarak sizlere hizmet eder. Hangi yazılımı kullanacağınıza karar verememişseniz Codex size en ideal çözümleri sunacaktır. İstanbul yazılım firmaları içerisinde en çok talep gören firma farklı ürünleri ile işinize ve şirket yapınıza en uygun program sunacaktır.

Yazılımınız Ne Olursa Olsun, Codex Yanınızda

Pek çok ürün ile hizmet veren Codex, ihtiyacınız olan ürünü anında belirler. Örneğin veteriner programı; bu program ile size en yakın veteriner nerede hemen bulabilir. Bunun dışında pek çok veterinerin listesine de anında ulaşabilirsiniz. Diğer bir ürünü olan ise imageprocess ile de çizimlerde değişiklik yapmak artık sizin elinizde. Bu ürünleri daha da arttırmak tabi ki mümkün. Ancak bütün bunların dışında yazılımları yapan ekibi kontrol etmek, ilgili personeli kontrol altında tutmak için geliştirilen SDP programı bulunmaktadır.

Görüldüğü gibi işiniz, ürünleriniz ya da verdiğiniz hizmet ne olursa olsun, Codex’in sizlere sunacağı çözümler var. www.codex.com.tr adresiniz ziyaret ettiğinizde de göreceksiniz ki firma her zaman sizlerin yanında olacak. İsterseniz uygulama geliştirme, isterseniz uygun yazılımı bulma ve sisteminize entegre etme konularında uzman ekibi ile hizmetinizde. Sektör, iş kolu15 fark etmeksizin sağladığı müthiş kola

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments