İnstagram bilindiği üzere kurulduğu günden itibaren milyonlarca hatta milyarlarca fotoğrafın paylaşıldığı en büyük sosyal fotoğraf paylaşım sitesi.Facebook’ta bu büyümeye kayıtsız kalamayarak instagramı satın aldı ve facebook ve instagram reklamlarını birleştirerek kolay ve şeffaf yönetilebilen iki sosyal ağ birleşmiş oldu.
İnstagramın bu kadar ünlenmesinin belkide en büyük nedeni niş bir proje olmasıdır.Twitter sadece 140 karakter ve tweet yani yazılara dayalı bir sistem olarak gündeme gelmiş ve büyümüştü.Facebook tamamen herşeyin paylaşabildiği bir sosyal ağ iken instagram daha niş bir sektör olarak fotoğraf dikeyine odaklandı ve bu da başarıyı destekleyen en büyük etkenlerden biriydi. Bu şekilde tek el olarak hem online hemde mobil uygulama üzerinden her gün milyarlarca fotoğrafın videonun ve hikayelerin paylaşıldığı bir platform haline geldi.Hikaye konusunuda snapchatten esinlenerek instagram ve facebook’a dahil ettiler.
Bizce çokta güzel oldu snapchat çok kısıtlı ve bir sürü sonra sıkılacağınız bir uygulamayken instagram her gün yenilenen özellikleriyle sektörde birinci sırada kalmayı başardı ve başarıyor.Son olarak igtv yeniliğiyle dahada popülerleşen instagram da artık herkes çok fazla takipçiye sahip olmak ve çok like almak istiyor neden mi ? Gelin beraber inceleyelim.

İnstagramda Fenomen Olmak ?

Sosyal medyaya dünya olarak çok çabuk ve kolay bir şekilde uyum sağladık ve artık neredeyse herkesin elinde cebinde bir sosyal dünya mevcut.Kimileri sosyal ağlarda takılırken ,kimileri sosyal ağları bir iş haline dönüştürmüş durumda.Bu yüzdende like almak ve takipçi çoğaltmak çok önemli bir yere sahip.Öncelikle instagramda takipçiniz olduğu zaman olanlar şunlardır.
Maddi kazanç: Maddi kazanç artık neredeyse tüm instagram fenomenlerinin tek kaynağı bu konu şöyle işliyor çok fazla takipçisi olan örneğin 500 bin takipçisi olan bir instagramır bir ürünün reklamını yaparak sürekli sıcak temas halindeki takipçilerine bu ürünü almaları için öneride bulunuyor buda ürünün satılması ve ürün satan sayfanın güvenilirliğinin artmasını ve takipçi kazanmasını sağlıyor.Profil tanıtımlarıda aynı şekil instagramer lara gelir sağlayan bir diğer yöntem.
Kendi Reklamını Yapma Olanağı: İnstagramerlar takipçileriyle sürekli sıcak temas halinde oldukları için (paylaşılan story,video ve fotoğraflar sayesinde) kendi reklamlarını yapmalarıda çok kolay.İsterlerse başka bir profil açıp onu takip ettirip beğenmelerini sağlayabilir.İsterlersede bir instagram mağazası açıp satış elde edebilirler bu tamamen onlara kalmış fakat bizce instagramerlık güzel bir gelir kapısı olabilir.

İnstagram Fenomen Nasıl Olunur ?

Takibe takib:Follow to follow olarak bilinen olay instagram ilk çıktığından beri var olan bir durum.Siz birini takip edersiniz ve oda sizi takip eder.Bu şekilde instagramda kitlenizi oluşturabilirsiniz. Fenomen Hesaplara Yorum Atma:Fenomen hesaplara yorum atma durumu şöyle işlemektedir.Fenomen hesapların yorumlarında binlerce insan gezindiği için burada kendi sayfanızı ve profilinizi etkileyici cümlelerle tanıtabilir ve kitlelerin sizin sayfanızı takip etmesini sağlayabilirsiniz. İnstagram Takipçi Satın Alma:Herkesin fenomen olmak istediği günümüzde takipçi satın alma yapmak isteyen binlerce insan var .Fakat bu takipçilerin çoğu bot ve boş gerçek olmayan hesaplardan oluşuyor.Bu yüzden gerçek türk takipçi satan yerlerden alım yaparak takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.
İnstagram Takipçi Hilesi:Son olarak ise instagram takipçi hilesi site ve uygulamaları bu uygulamalar sizlere günlük olarak belli sayılarda takipçi ve beğeni hizmeti sunmaktadırlar.Tamamen ücretsiz olan bu işlemi yapan bir siteyi aşağıda link olarak bırakacağım.Bu siteye günlük olarak girerek  ücretsiz bir şekilde takipçi ve beğeni hizmeti edinebilirsiniz. Sitemiz tamamen gerçek türk takipçileri sizler için ücretsiz bir şekilde belirli rakamlar çerçevesinde hediye etmektedir. Siteye ulaşmak için:http://www.instatakipmerkezi.com adresini kullanabilirsiniz.
cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments