Kablosuz şarj aletleri aslında devrim niteliğinde bir yenilik olmuştu. Bir çok kişinin ilgisini çekmeyi başarınca satışları da arttı diyebilirim. Bundan dolayı yeni bir yazı hazırlamak istedim, hem kendi yorumlarımı hemde İnternet’te araştırdığım bazı kablosuz şarj aletleri modellerini sizlere göstereceğim. Derlediğim bu ürünlerin hepsi fiyat/performans üründür diyebilirim. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan yazımıza geçelim.

1Huawei P30 Pro Kablosuz Şarj Cihazı CP60 – 299 TL

Huawei Aksesuar sitesinde satılan bu cihaz, piyasaya göre oldukça ucuz ve kaliteli olduğu görülebiliyor. Maksimum 15W’a kadar çıkabilen hızı ile Huawei P30 Pro ve Huawei Mate 20 Pro telefonları ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Huawei ile çalıştığında hızlı şarj özelliği de tam randımanlı bir şekilde performans göstermektedir. Kutusundan 40W gücünde en hızlı şarj yöntemi olan, Süper Şarj destekleyen bir adet adaptör ve 4.0A hızlı şarj ve data transferi destekleyen kablo sizlere ulaşmaktadır. Eğer sizlerde satın almak isterseniz Huawei kablosuz şarj cihazı adresini ziyaret edebilirsiniz.

Desteklediği Huawei Telefon Modelleri;

  • Huawei P30
  • Huawei P30 Pro
  • Huawei Mate 20 Pro
  • Huawei P20 Pro

2Aukey Graphite 10W Fast Wireless Charger – 24 EUR

Piyasaya göre ucuz bir cihaz olan Aukey Graphite cihazı, 10W’a kadar destekleyebiliyor. Tasarım konusunda kendini oldukça geliştirmiş olduğunu görebiliriz. Led ışığı sayesinde doldurup doldurmadığını uzaktan görebiliyorsunuz. 87x87x12mm bir boyutu olduğu söyleniyor. Amazon üzerinden satılıyor, dilerseniz sayfasını ziyaret edip satın alabilirsiniz.

3Anker PowerWave 7.5W Pad – 350 TL

Piyasanın en sevilen cihazları haline gelmiştir, bir çok telefonla uyumlu bir şekilde çalıştığı için ilgi oldağı haline gelmiş. Genellikle yurtdışı sitelerde satılmasına rağmen yavaş yavaş ülkemize gelmiştir. Hepsiburada gibi sitelerde satılmaktadır, ancak garantisi konusunda her satıcı kendi insiyatifini kullanmaktadır. Fiyatı 350 TL civarında olduğu görülmüştür. Gelişmiş teknoloji, kablosuz şarj uyumlu cihazlarınızı algılar, Apple cihazları için 7,5W’a ve Samsung için 10W’a ulaşır. Son teknoloji ürünü dahili soğutma fanı, aşırı ısınmayı ve yavaşlamayı önleyerek yüksek hızlı şarjı % 0 ile dolu arasında sağlar.

Özellikler:

  • Kaymaz Yüzey
  • Dava Dostu Şarj
  • Son Teknoloji İç Soğutma
  • MultiProtect Güvenlik Sistemi
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments