Güneş gözlüğü modasının hızına yetişmek gerçekten mümkün değil! Bir bakıyorsunuz, kalın çerçeveli ve koyu camlı modeller moda, arkanızı dönüyorsunuz, moda değişmiş ve metal çerçeveli modeller trend olmuş! Moda rüzgarlarının en hızlı estiği aksesuarların başında kuşkusuz güneş gözlüğü modelleri geliyor. Peki, ne yapmalı, nasıl modelleri seçmeli?

Elbette demode bir görünüm sergilemeyi hiç birimiz istemeyiz. Bu nedenle modaya küsmek akıl karı değil. Modası geçmeyen ya da bir başka deyişle moda rüzgarlarına direnmeyi başaran tasarımlara yöneleceğiz. Bu sayede uzun süre modern duruşunu korurken gözlerimizi güneşten koruma görevini de üstelenecek.

Şimdi kadın güneş gözlükleri markaları arasında mekik dokumaktan sizi kurtarıyoruz. Nasıl mı? Yapmanız gereken araştırmayı biz sizden önce gerçekleştirdik ve sonuçlarını da burada sizinle paylaşacağız.

Hangi Güneş Gözlüklerinin Modası Geçmiyor?

  • Damla Kesim 1 Numara!

Damla kesimle başlayalım. Modası geçmiyor ve her yeni koleksiyonda çok büyük bir değişim geçirdiğini görmüyoruz. Yani satın aldığınız damla kesim gözlüğü en az 3 yıl sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Modası geçti endişesi yaşatmaz. Fakat damla kesim de her yüz şekline uygun değil. Bu durumda ne yapacağız?

  • Yuvarlak Çerçeve Candır!

Rotamızı hemen yuvarlak gözlüklere çevireceğiz. Çünkü modaya çok uzun yıllardır direnmeyi başarıyor. Hatta 1970’li yıllardan bu yana hayatımızdaki yerini koruyor. Bu yüzden endişesiz bir şekilde yuvarlak kesim kadın güneş gözlüklerinde soluğu alabilirsiniz. Cam rengini özgürce seçebilirsiniz.

Küçük Bir Tüyo: Önümüzdeki sezon sarı lensli yuvarlak kesim gözlükler trend olacak!

  • Aviator Gözlüklerle Elegan Bir Duruş!

Modaya direnmeyi başaran bir diğer tasarım da aviator gözlüklerdir. Açıkçası tek bir aksesuar insanı nasıl çok daha elegan gösterebiliyor, bir türlü çözemedik ama bu gözlüklerle cool havanızı ikiye katlayabilirsiniz. Üstelik modası da geçmiyor demiş miydik?

“Kaliteli Olsun Ama Az Ödeyeyim”

Gelelim en önemli konuya, bütçe dostu fiyatları hangi firma sunuyor? Elbette fiyat araştırması da yaptık ve vardığımız ortak sonuç Atasun oldu. Hatta rakip firmalar beki bize kızacak ama Atasun web adresi uygun fiyat konusunda rakiplerinden açık ara önde. Bu bilgiyi sizlerden saklamak istemedik. Web sitesinden alışveriş yapında ödeme kolaylıkları da sunuluyor, bilginize…

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments