Türkiye üzerinden yerinizden bile kıpırdamadan tüm dünyaya satış yapabileceğinizi söylesek, ne derdiniz? Amazon FBA kullanan birçok kişi bu durumu bir hayal olmaktan çıkararak gerçeğe dönüştürmüştür. Kullanıcı sayısı her geçen gün hızla artan e-ticaret zinciri satıcılar için Amazon satış eğitimi de vermektedir. Böylece kullanıcıların tamamı, e-ticaret platformundaki inceliklere hakim olmakta ve satışta rakiplerine kıyasla daha başarılı olmaktadır. Ayrıca Amazon adı nedeniyle güvenilir bulunan bu sistem, dünya çapında birçok kişinin alışveriş için ilk tercihi olmaktadır. Satıcıların bir tek koli taşımadan ve paketlemeden yapabileceği satışlar, onlara büyük paralar kazandırmaktadır. Böylelikle alınan eğitimlerin meyvesi kısa sürede yenmeye başlanmaktadır.

Amazon Hakkında

Amazon, 1994 yılında temelleri atılan esasında bir teknoloji şirketi olmakla birlikte dünyanın en büyük online satış platformu’nun sahibi olan firmadır. Yıllık geliri 200 milyar dolara yaklaşan ve dünyanın en büyük şirketleri listenin tepesinde yer alan amazon, sahip oldu yüksek Teknoloji kabiliyeti ile e-ticaret Dünya gelişim sürecinde bünyesine kattığı yeni birimleri mükemmel şekilde armonize etmiş ve günümüzde lojistik’ten, siber güvenliğe kadar pek çok alanda Lider pozisyona yerleşmiştir. Sadece Amerika’nın değil dünyanın en güçlü firmalarından bir tanesi olan Amazon, e-ticaret platformu hizmetleri kapsamında, müşterilerin güven duyduğu, nitelikli ürünlerin satışının yapıldığı ve herkesin erişebildiği bir platformu dünyanın hizmetine sunar. Halihazırda amerika’nın tüm perakende ihtiyaçlarının büyük kısmını karşılayan firma, ülkemizde de faaliyete girmiş ve yüksek standartlarda online perakende satışlarını bizim hizmetimize de sunmuş durumdadır.

Amazon, standartları bakımından Amerika’da uygulamakta oldu hemen her yöntemi ülkemizde de uygulamaktadır. Bu sayede ülkemizdeki alıcıların da, kısa zamanda gözdesi haline gelen platform, satıcıları sunduğu kapsamlı satış ve pazarlama araçları sayesinde, kısa zamanda sektör hakimiyetini kazanacak gibi görünmektedir. Amazon FBA gibi ciddi bir enstrümanı, hem alıcılar hem satıcılar bakımından günbegün mükemmelleştirerek, önemli bir araç biçiminde hizmete sunulmuş durumdadır. FBA, tüm satış, faturalandırma, gönderim, iptal ve iade süreçlerinin Amazon tarafından gerçekleştirildi bir prosedürdür. Bu nedenle müşteriler tarafından güvenli olarak tanımlanırken, satıcılar tarafından verimli ve faydalı olarak kabul edilir. Günümüz şartlarında dünyanın genelinde bu sistem hem alıcılar hem satıcılar tarafından en çok tercih edilen sistemdir.

Yeni Kazanç Kapısı Amazon Türkiye ile Siz de Kazanın!

E-ticaretle uğraşmak isteyenler ve kendi işini yapmaya niyetli olanlar için Amazon FBA en büyük fırsatlardan bir tanesidir. Sizin için programlanmış dijital bir ortamda sanal mağazanıza ürün fotoğraflarınızı eklemek ve çeşitli kampanyalar oluşturmak sistemin başlıca kaynağıdır. Amazon satış eğitimi ile satış stratejilerini bilmeseniz bile kısa sürede öğrenebilir ve Türkiye’den dünyaya açılan büyük bir ticaret ağı oluşturabilirsiniz. Karışık hesap işleri yapmanıza gerek kalmaksızın gerekirse tedarikçinin bile Amazon tarafından sağlandığı bir sistemde satış yapabilirsiniz. Depoya düzenli mal gönderimi ile oldukça kolay bir satış gerçekleştirmek, sisteme vereceğiniz cüzi bir ücret karşılığında mümkün olmaktadır. Bütün satış öncesi, satış ve satış sonrası sürecinde elini taşın altına koyan Amazon, sizi başınızı ağrıtacak zor işlerden kurtarmaktadır.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments