Günümüzde para kazanmak gittikçe zorlaşıyor. Bunun için alternatiflerde gittikçe çoğaldı diyebilirim. Bugün kendimin de kullandığı bir sistemi anlatacağım. Para kazanmanıza olanak sağlayan bu sitenin amacı tam olarak bu değil. Yani site tam olarak bir kripto para borsası. Size anlatacağım bu yöntem sadece sistemin bir parçası.

Sisteme üye davet ediyorsunuz ve yaptıkları işlemlerin komisyonlarından %50 kazanıyorsunuz. Bu hizmetten faydalanmak için tek yapmanız gereken bitlo.com‘a üye olmak. İsterseniz biraz da detaylarından bahsedeyim.

Bitlo Referans Sistemi Nasıl Kullanılır?

    • İlk olarak sisteme üye olmak için bu adrese gitmelisiniz,
    • Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki referanslarım bölümüne tıklayın,
    • Giriş yaptığınız kısımdaki size özel referans linkini istediğiniz platformda paylaşabilirsiniz. Sonrasında üye olan kişiler işlem yaptıkça para kazanabileceksiniz. Ücretler gün sonunda geçerli hesaba işleyecektir.

Kazandığım Parayı Nasıl Kullanabilirim?

Bitlo hesabınıza işleyen parayı dilerseniz kripto para alım satım işlemlerinde kullanabilir yada banka hesabınıza ödeme olarak çekebilirsiniz. Herhangi bir işlem kısıtı ve sınır olmadığı için dilediğiniz kadar kişiyi davet edebilirsiniz. Yani demem o ki çok para kazanmak sizin elinizde.

Bitlo.com Yasal Mı?

Kazandığınız paraların vergileri şirket tarafından kesildikten sonra hesabınıza yansıtılmaktadır ve tamamen yasaldır.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments