1984 yılında kurulan ve günümüze kadar büyüyerek gelen Merter Elektronik firmamız, tüm uydu alıcı sistemleri üzerine ürün ithalatı yapan ve düzenli stok politikası ile her türlü elektronik cihaz temini sağlayan bir firmadır. Uydu alıcı sistemleri sektörünün öncü kuruluşlarından birisidir ve günlük 20.000 siparişin müşterilerine ulaştırılmasını sağlamaktadır. Ülkemizin her yerindeki müşterilerimize ürünlerimiz aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir. Tüm ürün çeşitlerini ilk üreticisinden son tüketicisine hızlı ve en uygun fiyatlara aktarmaya çalışmaktayız.

4K

Uydu alıcı sistemlerinde kullanılan 4K terimi çözünürlük ayarları ile ilgili bir terimdir. 4k terimi genellikle led televizyon ekranlarında ve kameralarda karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde elektronik eşya satışı yapan mağazalarda, 4K özelliğinde kamera kaydı yapan cep telefonları, 4K çözünürlük özelliği olan televizyonlar ve 4k uydu alıcı reklamları ön planda tutulmakta ve müşterilerde bu özelliklerde ürünleri incelemektedirler. 4k uydu alıcı sistemlerine ait tüm ekipmanlar ve yedek parçalar firmamız tarafından satışa sunulmaktadır.

Uydu Alıcılar

Gelişen teknolojinin getirmiş olduğu yenilikler olarak, resim, video ve yazı çözünürlüğü teknolojisinin gelmiş olduğu son nokta olarak 4K çözünürlük özelliği kullanılmaktadır. 4k bir çözünürlük özelliğidir. 4K uydu alıcıların kullanıldığı televizyonlarda görüntüler en iyi kalitede seyredilebilmektedir. 4k özelliği görüntü kalitesinin yanı sıra daha hızlı program akışı da sunmaktadır. 4k uydu alıcıların piyasaya sürülmesiyle birlikte son yıllarda görüntü teknolojisinde büyük yenilikler yaşanmaya başlamıştır. En uygun 4k uydu alıcıları firmamız ürünleri arasında bulabilir ve sipariş verebilirsiniz.

4k Uydu Fiyatları

Uydu alıcısı ve birçok elektronik cihaz, yedek parça sektöründe hizmet veren Merter Elektronik firmamız ülkemizde, elektronik yedek parça denilince ilk akla gelen firma olmuştur. Müşteri memnuniyetini ürün kalitesi ve uygun fiyat politikası ile sağlamaktadır. Uydu alıcı sistemlerine yeni eklenen 4K teknolojisi sürekli gelişmekte ve her gün yeni modelleri eklenmektedir. Televizyon üretici firmalar 4K teknolojisine uyumlu sistemler üretmeye çalışmaktadırlar. Her yeni çıkan ürün için gerekli olan yedek parça tedarikleri firmamız tarafından yapılmakta ve son kullanıcılara ulaştırılmaktadır. 4k uydu alıcılar özellik olarak diğer uydu alıcılarından üstün olduğu için fiyat konusunda da biraz fazlalığı bulunmaktadır.

Siparişleriniz

1984 yılında kurulan ve günümüze kadar büyüyerek gelen firmamız, birçok elektronik cihaz ve yedek parça konusunda kaliteli ürünler ithal ederek, perakende ve toptan satışlar yapmaktadır. Online olarak vereceğiniz tüm siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir. Perakende veya toptan yapılan tüm alışverişlerde fatura tutarı 100 TL ve üzeri olduğunda kargo bedavadır. Ürünlerinizin teslimini sipariş formunda belirttiğiniz adreslerinize isteyebilir veya kargo şubelerinden kendiniz teslim alabilirsiniz. Anlaşmalı olarak çalıştığımız kargo şirketi Yurtiçi Kargo’dur ve tüm ürünleriniz özenle taşınmakta ve garantili teslimat sağlanmaktadır.

Müşteri Hizmetlerimiz

Müşterilerimize daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için, internet sitemiz üzerinden, telefon numaralarımız, Whatsapp iletişim bilgilerimiz, sosyal medya hesaplarımız yayınlanmaktadır. İsteyen müşterilerimiz buradaki bilgilerden bizlere saat 09:00 ile 18:00 arasında sürekli erişim yapabilirler. Kaliteli hizmet uygun fiyat politikamız ile en iyi hizmet vermeyi amaçlayan firmamız, müşteri odaklı olarak çalışmakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Perakende veya toptan siparişlerinizi mail adreslerimiz ile bizlere ulaştırabilirsiniz. Gelen tüm siparişler anında değerlendirilmekte ve ürünleriniz hazırlanarak kargoya verilmektedir. Teslim alınan ürünler her hangi bir sorun olduğunda 14 gün içerisinde iade alınmakta veya değiştirilmektedir. Almış olduğunuz ürünleri ile ilgili fatura ödemelerini sitemiz alt bölümünde bulunan bankaların iban hesap bilgilerinden birisine yapabilirsiniz.

Detaylı 4K Uydu alıcıları listesi ve fiyatları : https://www.merterelektronik.com/4K-Uydu-Alicilar,LA_3376-2.html#labels=3376-2

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments