Tahsili gecikmiş alacaklarınız, ödeyemediğiniz krediler ve bankalara olan borçlarınız için devreye giren varlık yönetim şirketleri arasında yer alan Hayat Varlık, size uygun ödeme planı hazırlayarak tamamen sizin imkanlarınıza uygun olan ödeme esnekliği sunmaktadır. Borç yapılandırmanızı üstlenen Hayat Varlık, ekonomik özgürlüğünüze tekrar kavuşabilmeniz için çalışmalarını sürdürmektedir.

Bankalar tarafından tahsil edilemeyen borçları sorunsuz bir şekilde ödeyebilmenizi sağlayan Hayat Varlık, bankalara ödeyemediğiniz borçlarınızdan dolayı kredi puanınızın düşmesi ve hukuki kısıtlamaları da ortadan kaldırır. Borcunuzu esnek ödeme planları ile ödemeye başladığınız zaman tüm bu sorunlardan kurtulmuş olursunuz.

Hayat Varlık Güvenilir mi?

Hayat Varlık Türkiye’nin bağımsız ve en büyük varlık yönetim şirketidir. Tamamen kurumsal çerçevede hizmet sunan Hayat Varlık’ın 10 milyar portföyü vardır. 2 milyona yakın kredi dosya sistemine sahip olan Hayat Varlık tamamen müşteri ve insan merkezli olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Gecikmiş alacaklar ve ödenmemiş borçları bankalar aracılığı ile yeniden yapılandıran Hayat Varlık, uluslararası ortaklıklar ve 600’ü aşkın uzman ekibi ile hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Fenca, Varlık Yönetim Şirketleri Derneği, RMA ve CSA gibi kuruluşlara üye olan Hayat Varlık tamamen güvenilir bir şirkettir. Saygın kuruluşlara üye olan Hayat Varlık sektör içerisinde yer alan tek ISO 10002 Müşteri Yönetim Sistemleri sertifikası sahibi olan şirkettir.

Müşteri gizliliğine büyük bir özen gösteren Hayat Varlık aynı zamanda ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri sertifikasını da almaya hak kazanmış köklü bir şirket olarak hizmet vermektedir. 2014 ve 2015 yıllarında “Great Place to Work” ödülü alan Hayat Varlık veri güvenliğini en yeni teknolojiler ile sağlamaktadır.

Hayat Varlık Size Neler Kazandırır?

Hayat Varlık ile çalıştığınız zaman borçlarınız tamamen size özel ödeme planları ile yeniden yapılandırılır. En esnek ödeme planları hazırlandıktan sonra borçlarınızı daha kolay bir şekilde ödemeye başlayabilirsiniz. Böylelikle hukuki yükümlülükleriniz ve birtakım kısıtlamalar da hayatınızdan kaldırılmış olur. Ekonomik olarak kendinizi özgür hissedebileceğiniz bu sistem tamamen yaşam standartlarınıza uygun olarak çalışır.

Yaşam standartlarınıza uygun ödeme planları ortaya çıkartıldığı zaman hayatınıza aynı şekilde devam ederken borçlarınızı da ödeyebilecek duruma gelebilirsiniz. Size özel hazırlanacak olan borç ödeme planını dilediğiniz zaman tekrar revize ederek yenileyebilme imkanınız da mevcuttur. Size büyük bir yük olmaya başlayan borçlarınızın katlanmasını engelleyebileceğiniz bu çalışma sistemi her açıdan avantajlı duruma geçmenizi sağlar.

Varlık yönetim şirketleri arasında bulunan Hayat Varlık, güvenilir ve insan odaklı çalışmaları ile dikkat çeken firmalar arasında yer almaktadır. Müşterilerinin olumlu geri dönüşleri ile ön plana çıkan Hayat Varlık şirketinin müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek bu sistem hakkında daha fazla bilgi alabilir veya Hayat Varlık internet adresini ziyaret ederek de detaylı bilgi alabilirsiniz.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments