İnstatakipci platformu tarafından her Facebook hesap sahibi için avantajlı bir şekilde beğeni ve yorum satın alma işlemleri değerlendirilebiliyor. Türkiye’de hesapların kapatılmasına neden olan bir durum söz konusu olmadığı için, hesap sahipleri tarafından beğeni alınması mümkün oluyor.

Sadece İnstagram için değil, direkt olarak Facebook gibi son derece gelişmiş bir platform üzerinden beğeni yapılması için sipariş verilebiliyor. İnstatakipci aracılığıyla Türk ve yabancı beğenilerin farklı hesaplarla birlikte bot veya gerçek profiller sayesinde değerlendirilmesi için hizmet veriyor.

Facebook Yabancı Beğeni Satışı

Türkiye’de İnstatakipci sayesinde Türkiye’de avantajlı ve uzun vadede beğenilerin silinmeyeceği bir ortamda hizmet verilmesi sağlanıyor. Türkiye’de açılmış ve Türk kullanıcı özelliklerine sahip olan hesaplarda olduğu gibi, üyeler tarafından Facebook’ta yapılacak her türlü işlemin değerlendirilmesi mümkün oluyor. Facebook için video, fotoğraf veya diğer paylaşımların herkes tarafından görülme ve beğenilme özelliğinden faydalanılabilir.

Firmanın sadece mobil cihazlardan yapılacak girişlerle ilgili özellikler yerine, sayfanın özel kullanım sürecine bağlı olarak yabancı beğeni satışları da yoğun ilgi görüyor. Ödemelerin online ticarete uygun bir şekilde yapılmasını sağlayan site beğeni satış sürecinde 100 beğeni üzerinin değerlendirilmesi için uygulamalara ev sahipliği yapıyor.
Hem hesabınızın kullanım dışı bırakılmaması ve geçerli yapıya sahip olmasını destekleyecek şekilde beğeni alabilirsiniz. Sistem genel kullanım özelliklerine bağlı olarak beğeni satın alınabiliyor. Yabancı hesaplarda bot olmadan direkt olarak gerçek hesaplar sayesinde beğeni alma siparişi verilebiliyor.

Facebook Türk Bot Beğeni Satışı

Türk hesapların bot olarak kayıt altına alındığı, görüntülenme ve yorum veya beğeni için kullanıldığı süreçte İnstatakipci tarafından kullanıma uygun oluyorlar. İstediğiniz bir Facebook paylaşım linki belirtebilir ve Facebook paylaşımlarına bağlı olarak beğeni satın almanız mümkün olacaktır. Ödemelerin direkt olarak site üzerinden sipariş verilirken yapılıyor olması, her zaman için Facebook aracılığıyla beğeni satış hizmetleri sunuluyor. Türk hesapların bot olarak tanımlandığı binlerce adet kullanım özelliğinin direkt olarak hesabınızdaki video veya fotoğrafların beğenilerinin değerlendirilmesi için satış sürdürülüyor.
Facebook Yabancı Bot Beğeni Satışı; Hesap sahiplerinin beğeni satın almak için İnstatakipci aracılığıyla yapacakları başvurular sayesinde beğeni alınması sağlanıyor. Facebook profili yerine, içeriğe giriş yapıldıktan sonra alınacak olan linkin sistemde paylaşılması mümkün oluyor. Facebook sadece fotoğraflar için değil, videolar üzerinden yapılacak işlemlerde de başarılı beğeni ortalamasının değerlendirilmesi için hizmet veriliyor. Örnek olarak 5000 adet yabancı bot beğeni satın alındığı taktirde tam olarak 5000 olacak şekilde beğeni yapılmıyor.

Arka arkaya birkaç farklı paylaşım için beğeni alan müşterilerin organik olmayan bir Facebook beğeni kullanım sürecine sahip olduğunun görülmesi isteniyor. Onlu basamaklar itibariyle farklı rakamlarda beğeni için uygun olacak şekilde hizmet verildiği için, organik bir beğeni görüntüsü elde ediliyor. Hesaplar yabancı olarak görüleceği için, yabancılar tarafından takip edilmeyen bir hesabınız bulunuyorsa, çok sayıdaki beğeni arasında bu seçenekleri karıştırabilirsiniz.

Web Site Adresi : https://www.instatakipci.com/facebook/sayfa-begeni

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments