Standard Profil 1977 yılında Düzce’de kurulan, otomotiv sızdırmazlık sektöründe öncü firmadır. Düzce’de başlayan bu yolculuk, günümüzde, Dünya çapında çeşitli lokasyonlarda üretim yapan bir firma olma başarısıyla devam etmektedir. Standard Profil, kendi ürettiği hammaddeleriyle müşterilerine anahtar teslim proje yönetimi ile destek vermektedir.

Hammaddeler, müşteri taleplerine göre Standard Profil bünyesinde geliştirilir ve en kaliteli ürünü üretmek üzere formülize edilir. İlk tasarım sürecinden başlayarak, ürün, kalıp ve süreç tasarım yetkinliklerini bünyesinde barındıran Standard Profil, günümüzde son teknoloji üretim hatları ile müşteri memnuyeti konusundaki başarısının haklı gururunu yaşamaktadır. Kaliteli ve dayanıklı ürünleri ile uzun yıllardır hizmet verdiği sızdırmazlık sektöründe, otomobil üretici firmalarının öncelikli tercih ettiği tedarikçi olan Standard Profil, sahip olduğu tecrübe ve müşteri memnuniyetini her zaman odak noktasına koyan felsefesi ile öncü firma olmaya devam etmektedir.

Otomotiv Endüstrisinde Bir Dev: Standard Profil

Otomobillerde sızdırmazlık elemanları sadece hava, su ve tozun sızmasını engellemekle kalmaz, aracın seyir halinde daha sessiz olmasını sağlayarak, kullanıcının daha konforlu seyaahat etmesine yardımcı olur. Otomobil üretici firmaların taleplerine uygun olarak üretilen profiller, araçlarda güvenle uzun yıllar boyunca güvenle kullanılır, kullanıcıya konforlu ve rahat bir sürüş garanti eder. Sızdırmazlık profilleri imalatı, hammadde üretimi ile başlar; teknolojik ve sofistike bir üretim hattı ile son bulur. Sızdırmazlık profillerinin üretimi için gerekli olan hammadde Standard Profil bünyesinde üretilir. Amaç her zaman doğru ürünü müşteriye sunmaktır. Bahsi geçen üretim hattı, en kaliteli ürünü, zamanında müşteriye göndermek için en uygun şekilde organize edilir, edinilmiş tecrübe ile usta eller tarafından işletilir ve proje boyunca binlerce parça istenilen kalitede üretilir. Burada amaç her zaman müşteri memnuniyeti ve işin sürekliliğidir.

Standard Profil Çalışma Sistemi ve Merkezleri

Standard Profil, Dünya’nın çeşitli lokasyonlarında otomotiv sektörü için sızdırmazlık profilleri üreten bir firmadır. Türkiye (Düzce ve Manisa), İspanya (Logrono), Bulgaristan (Stara Zagora), Tanca, Güney Afrika (Cape Town), Meksika (Guanajuato), Çin (Langfang) lokasyonlarında üretim  yapabilen Standard Profil, müşterilerine hizmet sunabilmek için stratejik lokasyonlarda hizmet vermektedir. Amaç; müşteri üretim lokasyonlarına yakın olarak fiyat avantajı sağlamak ve hızlı çözümler üretebilmektir. Türkiye, İspanya ve Çin’de sahip olduğu hammadde üretim merkezleri ile firmanın diğer lokasyonlarında yapılan üretimler desteklenir. Hammadde üretim yetkinliğine ek olarak; ürün, kalıp ve süreç tasarım yetkinlikleri ile müşterilerine anahtar teslim proje yönetim hizmeti sunan Standard Profil, otomobil üreticisi müşterileri tarafından birçok seçkin projede uzun yıllardır tercih edilmektedir. Sayılan bu yetenekler, proje devreye alınmadan önce ve sonra edinilmiş tecrübeler ile sentezlenerek müşteri memnuniyeti sürekli olarak sağlanır.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments