En özel günde, tüm gözleri üzerine çekmeyi kim istemez ki? Göz alıcı ince detaylarla şekillendirilmiş Kiğılı damatlık modelleri ile gönüller fethedilecek. Söz konusu en özel gün olunca günler öncesinden araştırmalar yapılmaya başlandı. Her yönden size hitap eden modeli bulmak oldukça kolay.

Tek yapılması gereken binlerce seçenek arasından tercih yapmak! Damatlık seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar yer almaktadır. Bunlardan en önemlisi kesimidir. Bol ya da gereğinden dar duran damatlıklar, iyi bir görüntü oluşturmaz. Gömlek, pantolon ve ceketler bedeninizle uyumlu olduğunda sizin bir parçanız gibi görünecektir. Mağazaya giderek bedeninize en uygun kıyafeti seçebilirsiniz.

Damatlık Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

İnsanlar arasında tercih edilen modeller görüntüsü, rengi ya da etiket fiyatı gibi birçok faktörden kaynaklı olarak farklılık göstermektedir. Bazı kesimler daha uygun fiyatlı olan modellerini tercih ederken bazı kesimler farklı fiyat seçeneklerine yönelmektedir. Düz kesim kıyafetleri tercih edenler kesimine, rengine göre karar vermektedir. Farklı olmak isteyen kişiler de smokin damatlık modellerine yönelmektedir. Görüldüğü üzere Kiğılı’da her bütçeye hitap eden farklı model damatlıklar yer almaktadır. Damatlık fiyatları geniş bir aralıkta yer almaktadır. Bu şekilde cüzdanınız da zarar görmeden gönlünüze hitap eden modelleri bulabilirsiniz.

Damatlık Modellerinde Tercih Edilen Renkler

Renkler, hayata anlam katan değerler arasında karşınıza çıkmaktadır. Ne alırsanız alın renkler ön planda olur. Damatlık modelleri seçiminde de renk uyumu en önemli unsurlar arasında yer alır. Düğün ortamının tonlarına ve gelin kıyafetine en uygun renklerde klasik ve smokin damatlık modelleri raflarda yerini almış ve sizlerin beğenisine sunulmuş bulunmaktadır. Renk renk, farklı tarzlarda modeller bulunmaktadır. Görsel güzellikle beraber, sizinle uyum içerisinde olması ve içerisinde rahat hissetmeniz size sunulan ayrıcalıklardan sadece bir kaçıdır. Her bir detayı, üzerindeki her çizgi büyük bir incelikle düşünülerek sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Takım içerisindeki tüm parçaların aynı renk olması, son dönemin moda tasarımları arasında yer almaktadır ve daha bütün bir görüntü oluşmasını sağlamaktadır. Damatlık modellerinde tercih edilen renkler arasında ilk olarak lacivert damatlık modelleri karşımıza çıkmaktadır. Gömlek, ceket ve kravatın lacivert renk de olması mükemmel bir uyum ortaya çıkararak, asil bir duruşa da yardımcı oluyor. Mavi renklerle dizayn edilmiş düğün ortamının tamamlayıcısı olan mavi damatlık modelleri de bu yılın trend renkleri arasında kendine yer bulmuş durumdadır. Diğer tercih edilen renkler arasında bordo damatlık modelleri de yer almaktadır.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments