Kaliteli bir hasta yatağı nasıl anlaşılır? Hasta yatağı seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Hasta yatağı nereden ve nasıl kiralanır? İşte tüm bu soruların cevabını yanıtlayacağız.

Bir hasta yatağının kalitesini sunduğu ergonomiden ve sahip olduğu özelliklerden anlayabiliriz. Hasta, yanında refakatçi olmadan yatağını ayarlayabilmelidir. Ayrıca yatağın rahat olması gerekmektedir. 2 Motorlu hasta yatakları sayesinde hasta, yatağını rahat edebileceği şekilde tek bir kumanda ile hareket ettirebilir.

Hasta Karyolası Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Hasta yatağını, yatağın tasarımına, sunduğu fonksiyonlara, ergonomisine ve kullanılacağı yere göre seçmeliyiz. Hasta yatağının koyulacağı yer çok önemlidir. Yatağın koyulacağı yeri ürün boyutuyla karşılaştırmalıyız. Hasta bakımının rahat yapılabilmesi için yatağın sağından ve solundan en az 75 cm boşluk bırakılması gerekir. Çok dar olan yerlere yatağı yerleştirmek, hastanın bakımını yapmayı zorlaştırır. Tasarım konusu da önemli bir detaydır.

Yatak tasarımı evdeki mobilyalara uyum sağlarsa odanın görüntüsünü bozmayacaktır. Hasta yatakları ile ilgili önemli bir unsur tabi ki ergonomidir.

Hastanın rahatı için yatakların yumuşak ve fonksiyonel olması gerekmektedir. Peki ya hasta yatağı nasıl kiralanır? Hasta yatağı kiralarken dikkat etmeniz gereken şey profesyonel kişiler ile çalışmaktır. Profesyonel kişiler ile çalışarak sorun yaşama ihtimalinizi azaltırsınız.

Kısa süre yatacak hastalar için hasta yatağı kiralama hizmeti sizi binlerce lira masraftan kurtaracaktır. İşinde profesyonel Emek Hasta Yatakları kiralama hizmetleri, size en iyi hizmetleri sunacaktır.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments