Yıllarca sakladığımız fotoğraf, video ve bilgisayardaki iş dökümanlarımız aslında sandığımız kadar güvende değil. Son zamanlarda kötü niyetli hackerlar tarafından üretilen virüsler ve donanımsal arızalardan dolayı sabit disklerin hasar görmesi ya da yanlışlıkla dosyaları silmemiz tüm arşivimizin bir anda kaybolmasına sebep olabiliyor. Bu durumda üzülmemize artık gerek yok. Kaybolan ya da silinen dosyalarınızı 3 adımda kolayca kurtaran EaseUS şirketinin müthiş programıyla sizi tanıştırmak istiyoruz.

EaseUS Data Recovery Wizard Free ile kaybolan verilerinizi en kısa zamanda ve en güçlü yöntemlerle kurtarabilirsiniz. Dünyaca kabul gören ve kullanıcılar tarafından beğenilen bir veri kurtarma programıyla güvenli şekilde cihazlarınızdan ve bilgisayarınızdan verileri kurtarabilirsiniz. Windows, Mac işletim sistemine sahip PC ya da diz üstü bilgisayarlara programı kurup bilgisayara bağlayacağınız dahili ya da harici harddisk, USB bellek, SD kart, SSD, Micro SD kart, RAID, akıllı telefon, müzik çalar, dijital fotoğraf makinesi, video kaydedici, iPod gibi hafızası bulunan ve bilgisayara bağlanabilen tüm cihazlardan dosya kurtarma yapabilirsiniz.

Cihazlarınızdan dosya kurtarma işlemi yapabilmek için oldukça fazla seçenek olsa da ön plana çıkması gereken her şey EaseUS Data Recovery Wizard Free programında mevcut çünkü hız ve kolay kurulum dosyaların geri getirilme ve bulunma olasılığının yüksek olması önemli. Bu yüzden programı bilgisayarınızda çalıştırmak için sadece 32 MB boş alana ve en düşük 128 MB RAM’e ihtiyacınız bulunmakta. Bu konfügrasyonun bulunmama ihtimali neredeyse yok.

Dosya kurtarma nasıl yapılır?

Silinen dosyalarınızı kurtarmak için öncelikle EaseUS Data Recovery Wizard Free programını burdan indirin: https://www.easeus.com/datarecoverywizard/free-data-recovery-software.htm

⦁ İndirdikten sonra bilgisayarınıza kurun, kurduktan sonra programı çalıştırın ve aynı zamanda kurtarmak istediğiniz diski bilgisayarınıza bağlayın. Programdan kurtarmak istediğiniz diski seçip alttaki Tara tuşuna basın.

⦁ Taramaya başlayınca program en hızlı şekilde seçtiğiniz diskteki tüm silinen ve kaybolan dosyaları taramaya ve bulmaya başlar. Tarama süresi diskinizde bulunan dosya miktarına ve diskin okuma hızına göre değişiklik gösterebilir, bu süreçte sabırla beklemenizi öneriyoruz.

⦁ Son aşamada program bulduğu dosyaları size liste ekranında gösterir, daha önce silinen ama kurtarılmaya müsait dosya ve klasörlerden istediklerinizi tik işaretiyle seçerek programın sağ alt kısmında bulunan Kurtar butonuna tıklayarak geriye yükleyebilirsiniz.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments