Üye olurken karşınıza gelen referans kodu kısmına aşağıdaki kodu yazarsanız daha çok kazanabilirsiniz.
Uygulama Linki: http://bit.ly/2FaLlLb Kod: 8c473557

Rodo İnceleme

Ufak uğraşlarla oturduğu yerde para kazanmak hemen hemen herkesin hayalidir. Bende değerli takipçilerim ile yeni keşfettiğim bir para kazanma uygulamasını paylaşmak istedim. Unutmayın bu uygulama kesinlikle çok kısa bir sürede binlerce lira para kazanma vaat etmez. Bunun yanı sıra sizden para da istemez, tamamen ücretsizdir.

Kısaca bu platformu anlatmak gerekirse kullanıcıların kullandıkça para kazandıkları, bir mobil uygulamadır. Sadece android sürümü vardır. Kurduktan sonra sizlere bazı görevler verilir ve bunlar her gün güncellenir.

🚀 Başlıca görevler şöyledir;

  • Uygulama indir, kullan yorumla kazan,
  • Video izle kazan,
  • Davet et kazan,
  • Şans oyunundan kazan,
  • Bonuslarla kazan,
  • Sosyal medya ile kazan (Yakında),
  • Youtube ile kazan (Yakında).

Bu uygulamayı incelemeden önce bazı yorumlar gördüm ve saadet zinciri olabileceğini yorumlara yazmışlar. Kesinlikle bir saadet zinciri değildir. Cep harçlığı çıkartabileceğiniz bir aplikasyondur.

Günde sadece 10-15 dakika ayırarak 1 ayda 20-100 lira arasında para kazanmanın mümkündür. Android telefonunuz ile evinizde, iş yerinizde, okulunuzda, yolculukta kısacası istediğiniz her yerde kolay para kazanabilirsiniz. Sürekli güncellenen bir uygulama olduğu için her geçen gün daha fazla para kazana bileceksiniz.

İsterseniz biraz da ödemelerden bahsedeyim. Kazandığınız parayı istediğiniz zaman Papara, Turkcell, Vodafone, Turk Telekom platforumlarına çekebilirsiniz. Ancak yapımcılarının duyurusuna göre çok yakında bitcoin ile de ödeme yapabileceklermiş.

Neyse, lafı uzatmak istemiyorum. Eğer kullanmak isterseniz http://bit.ly/2FaLlLb adresi üzerinden üye olabilirsiniz.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments