Merhaba arkadaşlar, blogumun yeni yazısına hoş geldiniz. Bugün sizlere davetiye modelleri ve fiyatları hakkında yardımda bulunmak için bir yazı yazmaya karar verdim. Genellikle etkinlikleriniz için en zor seçim yaptığınız kısım kuşkusuz davetiye kısmıdır. Davetiyede öne çıkması gereken özelliklerden en önemlisi tasarımı ve kalitesidir. Bundan dolayı güvenilir firmalarla çalışarak özel güne yakışan davetiye modellerini tercih etmelisiniz.

Eğer sizlerde davetiye seçiminde zorlanıyorsanız, bir önerim var. Bu davetiye firmasının ismi Mira Davetiye 1998 yılında İstanbul Fındıkzade’de hayata geçmiş. İşini en kaliteli ve özenli şekilde yapmakta, ben kendim de kullandığım için değerli takipçilerime de önermek istedim. Onlarca katalog arasından binlerce çeşidi ile Türkiye’nin en çok satan davetiye tasarımları bile buradan çıkmakta.

Gelelim matbaa kısmına, kağıt kalitesi ise davetlilerinizin gözlerini alamayacağı cinsten demekten de kendimi alamıyorum. Ofset baskı ve yaldız baskı gibi bol baskı çeşitleri ile de siz ziyaretçilerinin alternatiflerini arttırmış durumda. Eğer sizlerde düğün olsun, etkinlik olsun bu gibi konularda şüphesiz Mira Davetiye ile iletişime geçmelisiniz.

Unutmadan, davetiye fiyatlarından da biraz bahsetmemek olmaz. Çünkü gelin ve damat düğün zamanı harcadığı parayı kısmak ister. Mira davetiye’de her bütçeye göre binlerce tasarım bulunmaktadır.

Eğer sizlerde daha fazla ürün incelemek istiyorsanız burayı ziyaret edebilirsiniz: https://www.miradavetiye.com/

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments