Merhaba arkadaşlar, yeni bir blog yazısı ile karşınızdayım. Uzun süredir yazı yazmıyorum, çünkü diğer işlerim ile ilgileniyorum. Bilenler bilir üniversiteye başlamıştım ve blogumu boşlamıştım. Gelen yorumlara baktığımda beni özlediğinizi gördüm ve çok sevindim. Sadece bir blog ile hayatıma devam etmek istemediğimin farkına vardım demekten kendimi alamıyorum. Hatta bu blog yazımın konusu da bir projemi sizlere anlatma gereksinimi duymam oldu. Bu sene karşınıza daha çok çıkacağım diyebilirim. Neyse lafı uzatmadan projem hakkında biraz bilgi vermek istiyorum.

Nedir yahu şu projen? diyorsanız sizi hemen şöyle alalım. Projenin adı yaşam portalı, internet’te yaptığım bir araştırma sonucu üst sıralarda olan sitelerin seo amaçlı yazı yazdıklarını gördüm. Yani tüm amaçları anahtar kelime çöplüğüne çevirip insanların karşısına çıkmak. Bazı yazılarını okudum yazdıkları yazılar mantık çerçevesinde değil ve doğru şeyler değil. Buna son vermek için bir ekip topladım. Bu ekipte her kategorinin başına bir kişiyi koydum. Ancak bu kişiler kategori ile haşır neşir olan kişiler. Teknoloji kategorisi için teknolojiden anlayan birisi var mesela.

Siz siteye giriyorsunuz ve yaşam ile alakalı her soruyu soruyorsunuz, 1 saat içinde kısa ve öz şekilde cevabınız yayınlanıyor. Bu şekilde cevabını bulamadığınız şeyler bile karşınıza geliyor. Bir anlamda hem siz yararlanıp hemde başka kişilere yardım etmiş oluyorsunuz. Hatta isteğinize göre soruyu soran kişinin ismi bile görünüyor.

Sitenin amacı genel olarak böyle, bakalım karşımıza neler çıkacak. Bizde bilemiyoruz, ancak doğru ve kaliteli bilginin her zaman değerli olduğunu çok iyi biliyoruz.

Ha! unutmadan söyleyeyim, şu anda sitede sağlık, teknoloji, yemek, diyet, stil, aşk, cinsellik, moda, güzellik, makyaj, anne, çocuk, bebek, hamilelik, alışveriş, kadın yaşamına dair kategoriler var. Bizimde bazı kategorilerde yazarlara ihtiyacımız var. Eğer yazar olmak istiyorsanız siteye yasam.gen.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Sağlıcakla kalın..

cloud-server
avatar
  Yorum Aboneliği  
Yorumu Bildir