Ev, Ofis Taşıma, şehirler arası ve uluslar arası lojistik işleriniz için güvenilir bir firma bulmak zor iştir. Piyasada uygun fiyatlı firmalar bulunabilir ancak size ve ürünlerinize geri dönüşü olmayan zararlar açabilirler. Buna son vermek için açılmış bir web sitesinden bahsedeceğim. Bu web sitesi en güvenilir nakliye firmalarını özenle seçerek kullanıcılarının tercihine sunuyor.

Bu platformu kullanarak nakliye fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra yük ilanı ve boş araç ilanı verebilir, nakliye fiyatı alarak ürünlerinizi taşıtabilirsiniz. Eğer bir nakliyeci iseniz güncel yük ilanlarına bakabilir ve ve boş araçlarınız paylaşabilirsiniz.

En güvenilir uluslararası lojistik firmaları bu platformda!

Proje Taşımacığı alanında uzmanlaşmış, Karayolu, Havayolu, Denizyolu ve Intermodal taşıma hizmeti veren lojistik firmaları bu platformda bulunmaktadır. Bu firmalara ulaşmak için yapmanız gereken tek şey sadece nakliyeilani.com‘a girmek. Bütün firmaların ilanlarına kolayca erişebileceksiniz.

nakliyeilani.com’un diğer nakliyat portallarından farkı nedir ?

Hem iş ilanı vermek hemde firma tutmak için iki tarafıda birleştiren en eski platformlardan birisidir. Kolay tasarımı ve güveniliriliği ile her kullanıcının dikkatini çekmektedir. Hatta hiç kimsenin yapamadığı bir yeniliği yaparak Android uygulamasını da Google Play üzerinden piyasaya sürmüştür. Buraya tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz, bu sayede en kısa sürede firmalara iletişim kuracağınızdan emin olabilirsiniz.

Diğer bir iyi yanı ise, platforma üye olan nakliye firmalara bir profil sayfası oluşturuluyor. Bu profil sayfası Google gibi arama motorlarında üste çıkıyor. Bu sayede ilan verenlerin de işleri gözle görülür şekilde artışa geçiyor.

Sadece uluslararası ve yurtiçi değil, evden eve seçenekleri de mevcut!

Dairenizi tuttuktan veya aldıktan sonraki en önemli iş taşınma kısmıdır. Kırmadan, dökmeden ve zarar vermeden taşımak her firmanın yapacağı iş değildir. Bu platformdaki en köklü firmalar profesyonel bir şekilde çalışmakdır. Aslında taşınmanın söylendiği kadar zor bir işlem olmadığını bu firmaları kullandıktan sonra anlayabilirsiniz.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments