Artık hemen her şey internet ortamından gerçekleşir hale gelmişken, reklam ve satışların da bu yolla gerçekleşmesi elbette bir rastlandı değil. Pazarlama dünyasında son zamanlarda adeta bir yıldız gibi parlayan video pazarlama, tüm firmaların müşterilerine ulaşabilmek ve müşteri kitlesini artırmak için kullandığı yöntemlerin başında geliyor.

Yapılan istatistiklerde de görüldüğü üzere tüm internet trafiğinin %74’lük bir kısmını artık videolar oluşturuyor. Gelen e-mail ‘de geçen bir ‘video’ yazısı o mailin açılma oranını oldukça fazla ölçüde yükseltiyor. Dijital dünyanın içerik bakımından artık kendini günbegün geliştirdiğini biliyoruz. Bu alanda hem görsel hem de işitsel ürünlerin hafızalarda çok daha fazla kalıcı olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Sosyal medya üzerinde geçirilen vaktin fala olması, firmaların tanıtımlarını bu yollarla gerçekleştirmesine de olanak sağlıyor.

Ürün ya da hizmetlerinizin işitsel ve görsel açıdan açıklayıcı bir video ile internetteki müşterilerinize ulaşmasını sağlayan Vimark, video pazarlama ajansı olarak görevini sürdürüyor. Başarı oranınızı artırmak ve markanızı en doğru şekilde tanıtmak adına size yardımcı olabilecek Vimark, tanıtım filmleri, event videoları, fayda-uzman videoları, müşteri hizmet videoları gibi pek çok alanda sizlere büyük hizmetler sunuyor. Bu sayede kısa sürede ulaşmak istediğiniz kitlelerin tümüne sadece bir tık ile ulaşma şansına sahip oluyorsunuz. Google ile birlikte çalışan analiz ekibine sahip olan Vimark, bu özelliği ile de her alanda tanırımın yayılmasını rahatlıkla sağlayabiliyor.

Ürün ya da hizmetlerinizin bir tanıtım filmi ile çok daha başarılı olabildiğini ve hatta düşündüğünüzden çok daha geniş kitlelere ulaştığını bilmek pazarlama stratejilerinizin amacına ulaştığının en belirgin göstergesi olacak. Bu fikirden hareketle kurumsal film ve tanıtım filmleri ile ürün ve hizmetlerinizin içeriğinin çok daha iyi anlaşılması için size destek sunacak Vimark, çektiği tanıtım filmleri ile de ürün kalitenizi yansıtmanıza yardım edecek. Ürünlerinizin https://vimark.com.tr/tanitim-filmi-cekimi/ ile çağa çok daha uygun bir şekilde pazarlanması sağlarken, görünürlük oranınızın da artmasına imkan sağlamış olacaksınız. Unutmayın ki artık sosyal medyada görünür olan ve devleşen firmalar, rakiplerinin bir adım önünde ipi göğüsler hale geldi.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments