Güzel, şık motif ve desenlerin tüm zarafetiyle evlerimizin bir köşesinde içimizi okşadığı aksesuar parçalarından birisidir iğne oyası havlu modelleri. Bu makalemizde siz okuyucularımıza el işi ve el sanatlarının incelilerini aktarmaya çalışacağız. Bilirsiniz ki gece gündüz imek ilmek işlenen, birbirinden eşsiz model, motif ve desenlerin harmanlanıp görücüye çıktığı, genç kız ve kadınların ilk göz ağrıları onların vazgeçilmezidir.

Bazen bir sehpa üzerinde, bazen bir komedin üzerinde bezende panoda asılı siyah beyaz resim karesinin hemen alt tarafında dikkatleri üzerine çeker. Onu alış veriş merkezlerindeki raflarda, pazar yerlerinde ve seyyar satıcılarda da görebilirsiniz. Bir hobi olarak start alan bu çalışmalar zamanla el sanatlarının şova dönüştüğü bir araç haline gelmiştir. Sizlerde yetenek ve tecrübenizle kendi tasarımlarınızı işleyerek evinizin farklı köşelerine iğne oyası havlu modelleri için görsel renkler kazandırabilirsiniz.

Dantel İşlemeli İğne Oyaları

İğneden ipliğe kadar atılan düğümler reel anlamda işlenen motiflerin değerini anlatır. Farklı tarz ve içeriklerde çalışılan motiflerden bazıları tespih imame başlığı, iğne oyası havlu modelleri,   yemeni modelleri, oda takımları, masa örtüleri bilinen isimler arasında bulunur.  Modeller arasında en çok dikkat çeken elbette ki Türk tarzı olarak bilinen dantel işlemeli iğne oyalarıdır. Özellikle genç hanımlar tarafından tercih edilen bu tarz misafir odalarının vazgeçilmez aksesuarlarından birisidir. Gökkuşağı renklerinin el işi yeteneğiyle kombine olduğu, sanatkâr ruh havasının ev, işyeri ve ofislerinizde sizlere ferah bir ortam sunması için birbirinden değerli modelleri burada rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.  Modeller kalite içeriğinden ödün vermeksizin Türk tekstil sektörünün önde gelen markalarının ürünleri ile işlenmiştir. Ucuz ve ekonomik fiyat içeriğiyle sayfalarımızda yerini almıştır.

 

Bir Genç Kızın Çeyiz Sandığı

Mükemmel her iş arkasında sancılı bir süreç bırakmıştır. Yani iğne batırsan dönüp arkasına bakmaz kişi. Çünkü karşısında nakış nakış işlediği el emeği göz nuru içini okşamaktadır. Onun hayali alır götürü uzak deryalara. Bir genç kızın çeyiz sandığı ve yarınlara dair özlemi vardir o desenlerde.  Bir anlatabilse duygularını neler söyleyecek sizlere kim bilir. İşlenen modeller aşk kokar, motiflerde sevda sözcükleri gezer. İğne oyası havlu modelleri banyo havlularınızı romantik bir tarz ile desenleştirmiş olup evinizin bir köşesinde yer alır ve size aşkla bakar.  Sizlerde aşk bakışları arasında evlerinizi muhteşem bir görselliğe kazandırmak isterseniz doğru yerdesiniz. Bizlere ulaşarak ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alarak özel sipariş, istek ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer taraftan sayfalarımızda yer almasını istediğiniz el işi ve el sanatlarına dair düşünceleriniz bizlere ışık tutacaktır.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments