Bizpoint kobiler, esnaflar gibi mikro işletmelerden büyük işletmelere kadar tüm iş dünyasını kapsayan Türkiye’ de global olarak oluşturulmuş dijital bir projedir.

Bireysel ya da profesyonel kullanıcıları amaçladığı gibi iş yerlerini de bünyesinde barındıran sisteme profil açılıp dahil olunabiliyor. Bu şekilde hem müşteri ilişkileri kurulurken aynı zamanda ticari ilişkiler de sağlamlaştırılır. B2B, müşterilerin yurtdışına kendilerini tanıtmalarını ve buna bağlı olarak ticari ilişkilerini de desteklediği Bizpoint’ in bir yöntemidir. Bizpoint B2B yöntemi içerisinde bir çok ürün ve hizmet bulunduruyor. Bizpoint mobil ingilizce uygulaması ile iş yerleri müşterilerine farklı bir hizmet sunuyor. Türkiye’ deki yerler bulunabilir. Konaklama, toplantı planlamaları yapılabilirken yerler de kolaylıkla bulunabiliyor. Alıcıyı ve satıcıyı buluşturma platformu olan Bizpoint’ e tek bir üyelik ile birden fazla iş yerinizi tek tek ekletebiliyorsunuz. Hizmet ya da ürün tedarikçileriniz veya müşterileriniz ile sık sık bağlantı kurabilir, mesajlaşabilir ya da sohbet edebilirsiniz. Böylece onlarla olan ticari ilişkileriniz de güçlenir. Türkiye’ ‘ye gelen tüm yabancılar mobil cihazları ile saat fark etmeksizin ticari ilişkiler kurabilir, gerçek zamanlı irtibat halinde olabilirler. İş yerlerini arayabilir, adres ve yol bulabilir, tüm ticari ilişkilerini yönetebilir ya da teklif alabilirler. B2B ürünlerinden sadece bir tanesi olan IOS uygulaması ile çevremizdeki potansiyel müşterilere bildirim gönderebilir. Eğer istersek müşterilerimiz ile direk iletişim kurabiliriz. Yaptığımız kişiye özel indirim ve kampanyaları yakınlarımızdaki potansiyel müşterilere ileterek hedef kitlemizi genişletebiliriz. Ayrıca çevremizdeki iş imkânlarımızdan da haberdar olabiliriz. Etrafımızdaki iş yerleri ve önemli noktaları hızlı bir şekilde bularak zamandan tasarruf edebiliriz. Bulunabilirliğimizi artırarak ticari ilişkilerimizi geliştirebiliriz. Çevremizdeki etkinlikleri de bulabileceğimiz bir sosyal platform olan Bizpoint kişisel ya da iş ile ilgili tüm ayarlamalarımızı kolaylaştırır.

Bizpoint IOS uygulaması sayesinde bir çok işi aynı anda ve hızlıca güvenli bir şekilde halledebiliriz. Hem yeni ticari bağlantılar hem de daha önce kurulmuş bağlantılarımızı koparmadan ileriye taşıyabiliriz. İlgilendiğimiz etkinliklerden haberdar olmamız da iş yerimize de büyük oranda olumlu bir katkı sağlar.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments