Marmaris’in eşsiz güzelliğine, deniz üzerinde tüm gün şahit olabileceğiniz ve de Marmaris’in doğal güzelliklerinin tadını en iyi biçimde çıkarabileceğiniz etkinlerin başında Marmaris Tekne Turu gelmektedir. Marmarisi’in birbirinden farklı muhteşem koylarını keşfetmek istediğinizde katılabileceğiniz tekne turları içinde; farklı bir tercih aradığınız zaman ise; özellikle yerli turistlerin son yıllarda en fazla tercih ettiği Hisarönü Tekne Turu’nu tercih edebilirsiniz. Marmaris’in yakınında bulunan Ege Adaları’nın gezildiği bu tura, mayıs ve ekim aylarında katılabilir, her gün düzenlenen tura katılmanızla, eşsiz koyların tadını en güzel biçimde çıkarabilirsiniz.

Sabah 8.45 saatinde başlayıp, 17.30 saatinde sona eren bu enfes turda; Marmaris’in son yıllarda en popüler turistik doğa harikası alanlarından; Orhaniye, Kızkumu, Çubucak Koyu, Dişlice Adası, Bencik Koyu, Kamelya Adası ve de Selimiye ziyaret edilmektedir. Sayılan tüm yerlerde ise 30 dakika ile 45 dakika arasında değişen yüzme molası verilerek sizlerin bu eşsiz yerlerde, muhteşem zamanlar geçirmeniz sağlanmaktadır. Saat 12.30’da da Bencik Koyu’nda verilen öğle yemeği molasında yenilen tüm menü, ödeyeceğiniz fiyata dahil olmaktadır.

Tur Programı

Tur programının en önemli özelliklerinden biri de limitsiz içecek konseptine sahip olmasıdır. Gün boyunca şarap, bira alkolsüz içecekler, kahve, çay ve de su limitsiz bir şekilde içilebilmektedir ve bunun için ekstradan hiçbir ücret ödenmez. Marmaris Hisarönü Tekne Turu misafirlerimizin konakladıkları tesislerden alınıp teknemizin hareket edeceği kız kumu plajına servis araçlarımızla getirilmeleriyle başlar. Tur sonunda tekrar konaklama tesislerine bırakılmasının sağlandığı servis hizmeti de yine ücretsiz olmaktadır. Ayrıca aileleri ile katılacak kişilerin ödemelerinde ise; 0 – 6 yaş aralığındaki küçük misafirler için hiçbir ücret talep edilmezken, 7 -12 yaş aralığındaki misafirler için de %50 indirim uygulanmaktadır.

Son yılların en çok tercih edilen ve Marmaris’in doğal ve tarihi güzelliklerinin en güzel biçimde görülebileceği bu tura katılmanızla; muhteşem berraklıktaki koylarda yüzme, Kamelya Adası’ndaki tarihi manastırı görme, süre yeterli olduğu takdirde Tavşan Adası ziyaretinde bulunma ve teknelerin konforlu özellikleri sayesinde; ister üst katta yeterli sayıda şezlongları kullanarak güneşin tadını çıkarma, isterseniz de alt katta bulunan masa ve sıraların bulunduğu alanda, gölge altında manzaranın tadını çıkarma fırsatlarını yakalayacaksınız.

Hepinize harika bir Marmaris tatili dileriz.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments