Türkiye’de; muhteşem koyları ve doğal güzellikleri ile, tarihi güzellikleri ve çok renkli gece hayatıyla ve de birbirinden farklı pek çok aktivite seçeneği ile turizm cenneti olan, her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği beldemiz, Marmaris. Tatillerin vazgeçilmez duraklarından olan Marmaris’te, heyecan ve adrenalin tutukunları, eğlence sevenler ve de yeni yerler görmek isteyenler için son yıllarda en çok tercih edilen aktivitelerin başında da Marmaris Jeep Safari Turu gelmektedir. Dolu dolu bir gün geçireceğiniz bu etkinlik, nisan ayından ekşm ayının sonuna kadar her gün düzenlenmektedir.

Jeep safari turu, sabah 9.30’da başlayıp, 16.00’da sona erer. Aile boyu katılabilşnen bu çok eğlenceli turun, en güzel özelliği de tur başlangıcında yapılan su savaşıdır. Çocuklarınızın da inanılmaz keyif alacağı bu turda, yapılacak su savaşarına katılmak istediğinizde ise; tur rehberi ile iletişime geçmeniz ve de su tabancası istediğinde bulunmanız gerekmektedir. Su tabancaları ise ekstradan sembolik bir ücret ödenmektedir.

Tur Programı

Tur programları içinde en sık tercih edilen etkinliklerden biri olan jeep safari turuna katılmak için mutlaka önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Çünkü programa ilgi son derece yoğun olmaktadır. Tur programı için ödeyeceğiniz ücerete dahil olan hizmetler ise; verilecek öğle yemeği, sigortalama işleminiz, jeep şoför hizmeti, gün boyu alacağınız rehberlik hizmeti, tüm gün gezilecek yerlerdeki giriş ücretleri şeklindedir. Heyecanlı ve eğlenceli yolculuğunuz, 9.30’da konaklama tesislerinden alınmanızla başlayacak ve ardından 10.00’da turunuz başlayacaktır. Jeep safari turunuzun ilk durağı da su savaşları yapacağınız alan olacaktır. Böylece güne en eğlenceli ve de en enerjik biçimde başlayabileceksiniz.

Jeep safari turunun ikinci durağı ise; kendinizi denizin üzerinde yürüyor gibi hissedeceğiniz ve son yıllarda Marmaris’in en çok ziyaret edilen yerlerinden olan Orhaniye Kızkumu Plajı’na geçilmektedir. Bu dağa harikası alan aynı zamanda öğle yemeğinin yendiği mola alanı da olmaktadır. Yine bu bölgede bulunan Turgut Köyü Şelalesi de göreceğiniz ayrı bir doğal güzellik olacaktır. Tüm bu güzellikler hakkında ise, bütün gün rehberler aracılığıyla bilgi alam şansınız da olacaktır.

Daha detaylı biligi için http://tr.excursionmarmaris.com/excursion/marmaris-turlari-marmaris-jeep-safari/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments