E-pin elektronik şifreleme sistemi olarak adlandırılmaktadır ve dünya genelinde kullanılan bir ödeme yöntemidir. Genellikle online oyunlar için kullanılan bu ödeme yöntemi, Türkiye genelinde de güvenilir ve kolay olması açısından tercih edilmektedir. Kodlardan oluşan bu ödeme yöntemi 2 ya da 3 haneli olabileceği gibi 25 ya da 30 haneli de olabilir. Bu kodlar, kullanılan oyuna göre değişiklik gösterir. Kodlar genel olarak harfler ve rakamlardan oluşmaktadır.

  1. E-pin genel olarak online oyunların içinde kullanılan oyun paralarını ve oyun kredilerini satın almak için kullanılmaktadır. Bu yöntem dünya genelinde 60 ülkede aktif olarak kullanılır. Bu ödeme yöntemi ile almış olduğunuz kodu alışverişlerinizde kullanabilir ve kendi paranızı kullanmadan, güvenli bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak e-pinlerinizi güvenilir bir site üzerinden satın almanız gerekir. Sizleri bu alanda Türkiye’nin en güvenilir sitesi olan Game Sultan ile tanıştıralım.

Game Sultan İle E-Pin Almak Çok Kolay

Game Sultan, online oyunlar için kullanabileceğiniz e-pinlerin güvenli olarak satın alındığı bir platformdur. Bu site üzerinden hızlı, kolay ve güvenilir olarak e-pinlerinizi satın alabilirsiniz. Bunu yapabilmek için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

  • Öncelikle siteye ücretsiz olarak üye olun.
  • Ardından sitede bulunan 3 farklı banka hesabından birine, kullanmak istediğiniz miktar kadar para havalesi yapın. Havale yapmanızın ardından kısa bir süre içinde hesabınız için bakiye oluşturulacaktır.
  • Oluşan bakiye ile e-pin satın almak istediğiniz online oyunu seçin.
  • Oyunu seçmenizin ardından, kullanmak istediğiniz kadar e-pin satın alın ve hemen oyunların içinde kullanmaya başlayın.
  • Satın aldığınız kodu, oyundaki hesabınızda bulunan ilgili yere girdiğiniz andan itibaren çok kısa bir süre içinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Game sultan, bu hizmetinin yanında pek çok kolaylık da sağlamaktadır. Örneğin site üzerinden facebook hesabınıza kredi ya da vodafone ve turkcell hatlarınıza paket yükleyebilirsiniz. Bununla birlikte dünyaca ünlü pek çok oyun için kod satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Papara üzerinden yapacağınız g-cash ödemeleriniz için 20 TL’lik satın alma işlemi yaptığınızda ise 5 TL ekstra g-cash kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments