Erkenden rezervasyon yaptıran ekonomik insanlardan biri olarak her yıl ucuza tatil yapıyor, bütçemi kolay bir şekilde planlayabiliyorum. Çok büyük paralar ödemeden de tatil yapabilmenin mümkün olduğunu gösteren erken rezervasyon fırsatları bence göz ardı edilmemeli ve değerlendirilmeli. Biliyorsunuz ki yıl boyunca yerli ve yabancı turistler için gezip görülecek yerler var ülkemizde. Üstelik tatil deyince Türkiye ile sınırlı kalma zorunluluğu yok. Geçen yıl arkadaşlarla birlikte Avrupa gezisine çıkmış hayatımızın en güzel tatilini yaşamıştık. Çoğumuz öğrenci ve işsizdi. Buna rağmen Avrupa’ya gidebildik. Haftalar, aylar öncesinden erkenden rezervasyon yaptırdık ve gideceğimiz tarihte uçuk bir fiyat olan uçak ve otel masraflarını aylar öncesinden çok cüzi fiyatlar ödeyerek satın aldık.

Erkenden tatil programı satın alınca büyük oranda kar ettik. Biletten, otelden artırdığımız para sayesinde daha çok yer gezdik, daha çok yer gördük en önemlisi çok daha yeni tecrübeler yaşadık. Yediğimiz, tattığımız lezzetleri söylemiyorum bile. Mamma mia! Bu yıl da aynı mantıkla Türkiye’deki görmeyi en çok istediğim yerlerden biri olan Ege’yi keşfedeceğim. Düşünsenize Ege’nin bütün şehirlerini, kasabalarını tek tek gezip göreceğim, yöresel ürünleri inceleyip yeni lezzetler keşfedeceğim. Şimdiden rotamı çizdim. Yolculuk başladığı andan itibaren şahane bir on gün geçireceğim. Sırtımda çantam, cebimde tasarruf ettiğim paralarla ekonomik bir tatil yapmanın tadını son kuruşuna kadar çıkaracağımdan emin olabilirsiniz.

Tatil yapacağım için hava atmayı bırakıp olayın özüne gelelim bence. Zira bu yazıyı sizler de aynı fırsatlardan yararlanın diye yazmaya niyetlenmiştim. Erkenden rezervasyon yaptırma konusunda memnun kaldığım Jollytur’u önermek istiyorum. Tur paketleri haricinde otel, uçak ve otobüs bileti konusunda önceden satın alma işlemi yaptığınızda büyük bir indirim ile karşılaşıyorsunuz. Size önerim okullar tatil olunca ya da yıllık izin zamanınız gelince tatil programı için uçak-tel işlerine girişmeyin. Yıllık iznine 3 ay mı var daha ya da okulların tatil olmasına 2 ay, açın şimdiden Jolly Tur’u tatil programınızı yapın. Karar veremiyorsanız şahane tur fırsatlarından yararlanmanızı öneririm. Rezervasyonu erkenden yap doya doya gez diyor ve yazıyı izninizle noktalıyorum. İyi tatiller!

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments