Lazer epilasyon Ankara hizmetleri

Epilasyon yaptırmak istiyorsanız ayrıntıları mutlaka incelemeli ve kararınızı o şekilde vermelisiniz. Lazer epilasyon Ankara güvenilir klinik arıyorsanız bu yazımız sizler için yardımcı niteliğinde olacaktır. Sizlere yapacağımız öneriler ile hem doğru uygulamayı yaptıracak hem de doğru adresi bulabileceksiniz. O halde gelin lazer epilasyon Ankara uygulamalarına biraz daha yakından göz atalım.

Lazer epilasyon herkese uygulanabilir mi?

Tüy sorunu başlamış olan herkese uygulanabilir. Ten renginiz ne olursa olsun, yalnız kaç olursa olsun, kıl yoğunluğunuz ve kılın rengi ne olursa olsun fark etmiyor. Farklı cihazlar ve teknolojiler ile sunulan yöntemlerden biri mutlaka sizin geçerli oluyor olacak. Lazer epilasyonunun uygulanmadığı tek noktalar ise emziren kadınlar ve hamile kadınlardır. Bu dönemde lazer epilasyon Ankara kliniklerinde ve kısaca her yerde uygulama yapılmıyor olacaktır.

Gebeler lazer epilasyonu ne zaman yaptırabilir?

Gebe kaldı iseniz lazer epilasyon yaptırmanız mümkün değil. Gebelikte lazer epilasyon önerilmeyen ve hatta yapılmayan bir uygulamadır.

Hamile kaldığımı öğrendim ne yapmalıyım?

Hamile kaldığınızı öğrendiğiniz an hemen lazer epilasyonu bırakmalısınız. Gebelikte lazer epilasyon önerilmediği için sonrasında yani bebeğinizi emzirme süreniz de bittikten sonra lazerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Üyeliğim yanar mı?

Diyelim ki siz peşin olarak ödeme yaptığınız ve komple lazer epilasyon hizmeti aldınız. Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz an zaten durdurma hakkına sahip olabileceksiniz. Sonuç olarak bu dönemde kullanamıyor olmanız paranızın boşa gitmesi olarak ön plana çıkmaz. Haklarınız baki kalacak ve sonrasında sizler emzirme dönemi de bittikten sonra dilerseniz lazer epilasyon işlemlerinize başlayabileceksiniz.

Gebelikte lazer epilasyon yaptıran yerler var mı?

Gebelikte lazer epilasyon yapılır gibi yanlış ve doğru olmayan bir uygulama yapılıyorsa oradan zaten hızla uzaklaşmalısınız. Elbette sizin gebe olduğunuzu kliniğiniz bilmiyor olacak. Sizler gerekli bilgilendirmeyi yaparsanız zaten süreç hakkında da bilgi alabilirsiniz. Dr.derm.com.tr adresi ile tanışarak sizlerde güven için gebelik öncesi ve sonrası için hizmet alabilirsiniz.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments