Kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı çalışma prensibiyle hareket ederek başarılı işlere imza atan Senin Bankan, Kuveyt Türk çatısı altında faaliyetlerini sürdürmeye özenle devam ediyor. Dijital platform üzerinden çalışmalar yapan kuruluşta, herhangi bir faiz uygulaması söz konusu değil. Böylelikle müşteriler tüm bankacılık faaliyetlerini güven ve mutluluk çerçevesinde gerçekleştirmenin keyfini sürdürüyor. Seninbankan, her ne kadar Kuveyt Türk çatısı altında bulunsa da herhangi bir şubeden bağımsız olarak hizmet veriyor. Yani tüm banka işlemleri, online ortamdan kolay ve hızlı şekilde gerçekleştiriliyor. Bu sayede şubelerde, uzun ve can sıkıcı kuyrukları bekleme derdiniz sona eriyor.

Senin Bankan’ın Ayrıcalıklı Hizmet Seçenekleri

Dijital bankacılıkta öncülüğünü koruyan Senin Bankan, online sitesi üzerinden bankacılığa dair tüm işleri yapabilmenizi sağlıyor. Ürün grupları adı altında cari hesap, yatırım hesabı, altın, gümüş ve platin hesap gibi farklı hizmetler mevcut. Örneğin; Rutin olarak kullanılan cari hesap bölmesinde para çekme, yatırma, para transferi, kira ödemesi, çek ve senet tahsilatları gibi daha akla gelebilecek tüm bankacılık işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Üstelik yapacağınız tüm işlerin hiç birinde herhangi bir hesap işletim ücreti kesintisi yapılmıyor. Bu artı özelliği, müşterilerin dijital bankacılığa karşı olan algısını her zaman için olumlu yönde etkiliyor.

Senin Bankan, ev ve araba almak isteyen kişilerin de her zaman yanında. 0 faizsiz sunulan finans hizmetleri ile araba sahibi olmak isteyenler araba, ev sahibi olmak isteyenler ise kolayca ev sahibi olabiliyor. 48 aya kadar sunulan finans kaynağı ile 5 yaşa kadar 2. el araç satın alınabiliyor. Senin Bankan, faizsiz imkânları ile ev almanızı bir hayli kolaylaştırıyor. Beğendiğiniz evi, sizin adınıza alan banka kuruluşu, ardından düşük meblağ kar payı koyarak yine size teslim ediyor. Böylelikle siz banka hesabınıza dilediğiniz süre zarfında dilediğiniz vade sayısına bağlı olarak ödemelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Senin Bankan ile tanışarak siz de ayrıcalıklı hizmet alabilmenin keyfini deneyimleyebilirsiniz. Banka hesabı açarak ihtiyaç ve sağlam kart başvurusunda bulunabilir ve kart ile alışverişlerinizi daha pratik şekilde halledebilirsiniz. Site üzerinde birikim, eğitim, seyahat ve evlilik bağlamında sunulan planlama türleri hakkında araştırma yapabilirsiniz. Dilerseniz farklı alanlardaki kampanyaları takip ederek kartınızın avantajlarından faydalanabilirsiniz.

cloud-server
avatar
  Yorum Aboneliği  
Yorumu Bildir