Örümcek adam kostümü en güzel erkek çocuk kostümlerinden biridir. Örümcek Adam’ı çok seven çocuklar onun kostümünü de severek üzerlerinde taşırlar. Örümcek adam kostümü, Spiderman temalı doğum günü partilerinde ya da evde, bahçede oyun oynarken giyilebilir. Çocuklar hayal gücünü kullanarak örümcek adam kostümüyle çeşit çeşit oyunlar oynayabilirler.

Örümcek adam kostümü giyildikten sonra örümcek adam maskesi ve örümcek adam eldiveni takıldığında çocuğunuz tam olarak Spiderman yani Örümcek Adam gibi görünür. Ayaklarına kırmızı ya da lacivert renkte rahat bir spor ayakkabı giydiğinde tıpkı örümcek adam gibi istediği yere zıplayıp koşabilecek, içinden geldiği gibi hareket edebilecektir.

Spiderman kostümü giyen çocuklar duvara tırmanabilir, örümcek adam gibi ses çıkarabilir, oradan oraya hoplayıp zıplayabilir. Ağ atıyormuş gibi yapıp bir ipe tutunup bir yerden bir yere sallanabilir. Örümcek adamın film serisi boyunca yaptığı hareketleri, suçluların peşine düştüğünde nasıl davrandığını, çocuklar örümcek adam kostümü giyince taklit edip aynı hareketlerin performansını gösterebilirler. Örümcek adam kostümüyle süper kahramanımızı taklit eden ve onun gibi davranan çocuklar dışarda koşup oynamaya, gününü aktif geçirmeye eğilimli olduğundan daha sağlıklı ve hareketli bir bünyeye sahip olacaktır. Bu da kemik gelişimlerini ve bağışıklık sistemlerini olumlu yönde etkileyecektir.

Örümcek adamın çeşitli özellikleri vardır, bu sayede suçluları kolayca yakalayabilir. Örneğin, örümcek adam bileklerinden ağ atabilir. Bu ağı kullanarak birden yerden başka bir yere uçabilir ya da suçluları bağlayabilir. Çocuğunuza örümcek adam kostümü yanında hediye edeceğiniz ağ atan eldiven ve sprey sayesinde o da oyun sırasında tıpkı örümcek adam gibi ağ fırlatabilir, gerçek bir süper kahraman olduğunu hissedebilir.

Çocuğunuz sadece güneşli güzel havalarda değil yağmurlu havalarda da örümcek adam kostümünü giyip dışarda oynamak isteyebilir. Çocuklar asla yerinde durmaz, bilirsiniz. Eğer onu dışarı çıkmaktan vazgeçiremezseniz Örümcek adam yağmur çizmesi ve şemsiyesi kullanmasını sağlayarak ıslanmaktan koruyabilirsiniz.

Örümcek adam kostümü giyen çocuklar oynadıkları herhangi bir oyunda gizli bir yerde saklanmaya ihtiyaç duyabilirler. Böyle bir durumda kullanacakları çadır işlerine yarayabilir. Siz de çocuğunuza çadır arıyorsanız örümcek adam desenli çadır tam size göre! Eğer oyun gereği bir sırrı çözmeleri gerekiyorsa ya da suçluların arkalarında bıraktıkları ipuçlarını incelemeleri gerekiyorsa bu çadırda kendi özel alanlarını oluşturup oyun oynamaya devam edebilirler. Çocuklar bu çadıra bayılacak!

Spiderman oyunu oynayan çocuğunuzun oyun icabı uzaktaki arkadaşıyla suçlular duymadan haberleşmesi gerekiyorsa onlara birer telsiz gerekiyor. Bunun için onlara Örümcek adam telsiz hediye etmeniz yeterli. Tuşa basıp konuşulduğunda sesi bir telsizden diğer telsize kolaylıkla ve anlaşılır şekilde ileten telsizler (walkie talkie) ile çocuklar oyunlarına ara vermeden devam edecek. Telsizi nasıl kullanacakları ise tamamen onların sevimli hayal gücüne kalmış.

Her yaştan erkek çocuğuna uygun Örümcek adam kostümleri ve bu kostümlerle oynanacak oyunlarda yardımcı çeşit çeşit örümcek adam oyuncakları Karakter Dükkanı’nda sizlerle. Biz Karakter Dükkanı olarak size çocuklarınızın sevdiği tüm Örümcek adam ürünlerini bir araya getirdik ve hepsini bir arada sunuyoruz. Artık istediğiniz Örümcek adam ürünü için mağaza mağaza aramanıza gerek yok, hepsi Karakterdukkani.com adresinde, bir tık uzağınızda. Üstelik ürünlerimizin tamamı orijinal ve lisanslı üretici garantisi ile, kapıda ödeme ve kredi kartına taksit imkanıyla. Keyifli alışverişler dileriz.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments