Marmaris Tekne Turu (herşey dahil) tur etkinliği kapsamında, özellikle nisan ile ekim ayları arasında günlük bazda düzenlenen tekne turu, hem yabancı hem de yerli konukların yoğun anlamda talebiyle karşı karşıya kalmaktadır. Bu tur kapsamında, Marmaris’te birçok özel yeri görmüş ve bu anlamda çok güzel bir gün geçirmiş olarak hayatınıza devam etmiş olacaksınız. Bu tekne turu, hayatınızda en az bir kez tatmanız gereken bir tur. Ancak şu bilgiyi de paylaşmak gerekiyor, bu tura bir kez katıldığınızda, fırsat bulduğunuz takdirde birçok kez daha bu tura katılmayı isteyeceğinizi düşünüyoruz.

Aracınızla erişemeyeceğiniz koyları keşfetme fırsatı

Bu tur aracılığıyla, araba ile erişemeyeceğiniz, denizin orta kısımlarında yer alan birçok koy bulunmaktadır. Bu koyları da tur kapsamında keşfedebilir ve fotoğraf ile video gibi yöntemlerle, ölümsüzleştire bilirsiniz. Ayrıca tur boyunca tüketebileceğiniz içecekler ve öğle yemeği de ücretsizdir. Yani tur paketi haricinde, bu hizmetler nedeniyle herhangi bir ücret ödemezsiniz. Öğle yemeği menüsünde makarna, tavuk ızgara veya pilav tercih edilebilir, yanında da salata ikram edilir. Sınırsız içeceklere göz attığımızda da, su, çay, meşrubat, kahve, bira ve şarap seçenekleri dikkat çekmektedir. Yiyecek ve içecek anlamında, belirtilen yiyecekler haricinde bir tüketim ya da talep söz konusu olduğunda, ek ücret ödemeniz gerekmektedir.

Tur hangi tarihlerde ve ne zaman?

Marmaris’te en çok tercih edilen tur konsepti konumunda bulunan Marmaris Tekne Turu (herşey dahil) bu anlamda tercih eden ziyaretçilerine de maksimum memnuniyet ve unutulmaz bir gün sunmayı garanti ediyor. Peki bu tur organizasyonunun tarih ve saat zamanı nedir? Tur ücreti ne kadar? Avantajlarınız nelerdir? Gelin bu bilgileri de aktararak, yazımıza devam edelim. Tekne turu organizasyonu, çoğunlukla nisan ve ekim ayları arasında günlük periyot dahilinde düzenlenen turlardan biridir. Turun otelden Marmaris Marina’ya aktarımını da dikkate alırsak saat 09.00’da başladığını ve 16.00’da tamamlandığını hatırlatalım. Tur bedelinin ne kadar olduğuna göz atacak olursak, yetişkin bir birey için tur bedeli 40 TL’dir. Tur 0-6 yaş arası için ücretsizken, 7-12 yaş arası çocuklara yüzde 50 indirimli olarak sunulmaktadır. Yani çocuklar için tur bedeli 20 TL’dir. Bu fiyata tur hizmeti, sigorta, öğle yemeği, sınırsız içecekler ve otelden alım ve otele aktarım hizmetleri de dahildir. Eğer bu tura katılmak isterseniz, önceden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer normal bir gün için yapacaksanız, en az bir gün, özel ve bayram zamanları tura katılmak istiyorsanız, en az 3-4 gün öncesinden tur için rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Çünkü özellikle yerli ziyaretçilerin yoğun talep gösterdiği tur hizmetine yer bulamayabilirsiniz. Marmaris tekne turu (herşey dahil) hizmetinden yararlanmak sizin de hakkınız. Tercih edenlerin memnuniyetle ayrıldığı ve çoğunlukla fırsat bulduklarında tekrar katılmak istediklerini belirttiği bu tura siz de katılmalısınız.

Marmaris hakkında daha fazla bilgi almak için http://tr.marmaris.info/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments