Üzerinde uzun süre çalışmalar sürdürülen ve hayata geçirilmesi için yoğun çaba harcanan Ankara merkezli Maskot Films tarafından tüm çalışmaları yürütülen Tehdit: Siber Çöküş filminin çekimlerinde ve hazırlanışında önemli bir yol alınmışken maddi yetersizliklerden dolayı filmin çekimleri durakladı. Siber dünyayı konu alan Türkiye’den çıkmış başarılı prodüksiyonlar arasında girmek isteyen Tehdit: Siber Çöküş filminin yapımcıları projenin hayata geçirilmesi için Fongogo üzerinden bir yardım kampanyası başlattı.

Fongogo aracılığıyla başlatılan kampanyada filmin yapımcıları, projenin hayata geçmesine destek olan kişilere film bardağı, tişört, poster ve gala bileti gibi hediyeler de veriyor. Aynı zamanda film adına oluşturulan Fongogo sayfasında yapılan yardımların nasıl harcanacağına dahil bir bilgi de paylaşıldı.

DESTEKÇİLERİN YARDIMLARI BOŞA ÇIKMAYACAK

Tehdit: Siber Çöküş filminin yapımcıları destek olanlara gönderecekleri hediyelerin yanı sıra kampanya başarıya ulaşmadığı takdirde tüm yapılan destek ücretlerinin geri iade edileceğini ve destekçilerin mağdur olmayacağını da belirtiyor.

Tehdit: Siber Çöküş filminin hayata geçmesi için oluşturulan Fongogo kampanya sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

(İlgili bağlantı: https://www.fongogo.com/Project/tehdit-siber-cokus—sinema-filmi)

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments