Ankara Leke Tedavisi ve diğer medikal estetik uygulamaları ve tedavileri alanında oldukça gelişmiş kliniklere ve hekimlere ev sahipliği yapmaktadır. Dr. Buket Yıldırım’da bu hekimler içerisinde ilk sıralarda yer alan son derece eğitimli ve donanımlı bir uzman hekimimizdir. Ankara leke tedavisi anlamında değil aynı zamanda biraz önce de söz ettiğimiz gibi daha farklı alanlarda da hastalara kaliteli hizmetler sunan bu kliniğinde, leke tedavisi anlamında da gelişmiş teknolojilere de ev sahipliği yapmaktadır. Lekeler genellikle aşırı güneş ışınlara maruz kalmamızdan dolayı meydana gelse de yaşın ilerlemesi ile renk pigmentlerinin azalması ile de meydana gelebilmektedir. Bu nedenle de lekelerin oluşumunu fark ettiğimiz anda hekimimize başvurarak, lekelerinizden arınabilirsiniz.

goz-alti-dolgusu

Göz altı dolgusu ise yine kliniğimizde yapılmakta olan ve oldukça da sık talep edilen ve uygulanan önemli bir medikal uygulamamızdır. Göz altı dolgusu aslında ışık dolgusu olarak adlandırılan son teknoloji bir sistem ile kısa sürede tedavi edilmektedir. Bu uygulama sayesinde gözaltında meydana gelen kırışıklıklar, renk değişimleri ve çökmeler gibi sorunlar kolaylıkla ve en önemlisi de acısız ve ağrısız bir şekilde tedavi edilebilmektedir. Ayrıca dolgu uygulamalarının aksine ışık dolgusu uygulamasında dolgu maddesi deri altına değil, kemik üzerine uygulanmaktadır. Dolayısı ile mutlaka uzman hekimler tarafından klinik ve hastanelerde yapılması gereken bir işlemdir.

gunes_lekeleri_tedavisi

Güneş lekesi tedavisi ve göz altı dolgusu gibi bahsettiğimiz bu alanlarda hizmet vermekte olan doktorumuz Buket Yıldırım, aynı zamanda kliniğinde bölgesel zayıflama vb. alanlarda da son teknoloji sistemler ile siz değerli hastalarına güzelliğinize güzellik katmak için çalışmaktadır. Özellikle Güneş lekesi tedavisi alanında sıkça tercih edilen hekimlerimiz arasında yer alan Yıldırım, bu alanda çokça başarılı çalışmalara ve sonuçlara imza atmıştır. Sizler de leke tedavileri ve diğer hizmetlerimiz hakkında kliniğimize gelerek bilgi almak için www.drbuketyildirim.com internet sitemizi ziyaret edebilir ve iletişim numara ve adreslerimizden bizlere dilediğiniz zaman ve kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Unutmayın ki güzellik asla bekletilmeye gelmez!

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments