Gerçek zamanlı trafik bilgisi sunabilme özelliği ile ön plana çıkmayı başaran Yandex Navigasyon uygulaması Android tablet bilgisayarlar ve akıllı telefonlara da giriş yapmış durumda. Navigasyon uygulamaları arasında son yıllarda giderek yükselmeye devam eden Yandex Navigasyon sayesinde trafiğin anlık durumuna göre yön tarifi alabilir ve trafik durumuna göre alternatif yollara erişerek trafik problemlerinden kurtulabilirsiniz.

Ücretsiz olarak tüm Android kullanıcılarına sunulan Yandex Navigasyon uygulamasının ana ekranında yer alan butonları kullanarak ufak dokunuşlar sayesinde harita üzerindeki konumunuzu anlık olarak görebilirsiniz. Sesli komutları da algılayabilen Yandex Navigasyonu kullanırken haritanızı yakınlaştırabilir veya dilerseniz uzaklaştırabilirsiniz.

Sesli Komutlar ile Arama Yapabilme Özelliği

Kendi içerisinde son derece başarılı bir arama fonksiyonu barındıran Yandex Navigasyon, bu özelliği sayesinde yakın çevrenizdeki tüm restoranları, kafeleri, oto servislerini ve diğer tüm mekanları ihtiyaçlarınıza göre gösterebilmektedir. Yandex Navigasyon indir bağlantılarını kullanarak Yandex Navigasyon uygulamasının son sürümünü ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yandex Navigasyon kullandığınız zaman ulaşmak istediğiniz bölgeye en kısa yollardan gidebilirsiniz. Anlık trafik durumu ve yolun son durumu hakkında güncel bilgiler vermekte olan uygulamayı kullanırken sesli olarak da arama yapabilirsiniz. Böylelikle araç kullanırken de Yandex Navigasyon uygulamasını kullanmaya devam edebilirsiniz. Uygulamanın son sürümüne ulaşabilmek için sonsurum.net adresini ziyaret ederek Yandex Navigasyon indir bağlantısına tıklamanız yeterli olacaktır.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments