Bildiğimiz gibi beyaz eşya servisini yada başka servisleri bulmak için internette uzun sürecek araştırmalar yapmamız gerekiyor. Hatta bazen süresi geçmiş eski numaraları arayabiliyoruz. Bunun için yeni bir site açılmış, bende bu siteyi sizler için inceleyeceğim. Bu sitenin adı Online Servisi amacı sistem üzerinden müşteri ve servisi buluşturmak.

Bu site güvenilir midir?

Evet sonuna kadar güvenli bir servistir, çünkü sizden bir bilgi talep etmez. Siz kendinize en yakın yeri seçip iletişim adreslerine erişebilirsiniz.

Her konum için servisleri nasıl bulabilirim?

Menüyü kullanarak adresinize en yakın ilanları görüntüleyebilirsiniz.

Hangi markaların servisleri listede vardır?

Arçelik Bosch Siemens servisleri , Miele servisleri , Amana servisleri , Gaggenau servisleri , Beko servisleri , Vestel Servisleri , Ariston Servisleri , Baymak Servisleri , Demirdöküm Servisleri , Eca Servisleri , General Electric Servisleri , İndesit Servisleri ve daha fazlası listelerde vardır. Aşağıdaki kolay erişim menüsüden ürün türü ile bulabilirsiniz.

Hangi ürünlerin servisleri vardır?
Buzdolabı, Televizyon, Süpürge, Klima, Ütü, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası gibi gündelik hayattaki tüm ürünler yer almaktadır.

Sizlere bu yazımda da beyaz eşya servisleri ve diğer servisler ile ilgili bazı bilgiler verdim. Daha fazlası için blogumu inceleyebilirsiniz.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments