Ülkemizin en inovatif şirketlerinden biri olan ZEO, sizlere kaliteli hizmet sunan dijital ajanslardan birisidir. Firmayı, sadece ülkemizde yapmış olduğu başarılı SEO çalışmaları ile değil, dünya genelinde bilinen SEO uzmanları ile bir araya gelerek yapmış olduğu etkinlikler ile de yakından tanıyoruz. 700 katılımcının bir araya gelerek katılım göstereceği konferans, 21 Ekim tarihinde başlayacak ve toplamda da 2 gün sürecek. Digitalzone ismi ile yapılacak konferansta, başta ZEO uzmanları olmak üzere Rand Fishkin gibi uzmanlar da yerini alacak. Ülkemizdeki SEO çalışmalarının yön göstericisi olarak bildiğimiz Rand Fishkin, katılımcıların merakla beklediği sunumunda, Google’ı anlamak ve Google arama motorunda bir gün değil her zaman üst sıralarda kalmanız ile ilgili bir sunum gerçekleştirecek. Bu sunumda, kendi internet sitesi üzerinde yaptığı SEO çalışmalarının örneklerini sizlere gösterirken, görsel açıdan adeta bir şölen yaşamanız için de canlı bir şekilde SEO çalışmalarını sürdürecek.

digitalzone2

En karlı ve eğlenceli sektörlerden birisi haline gelen internet ortamında, SEO çalışmaları olmadan ya da bu çalışmaların ne için yapıldığını bilmeden, fayda sağlamak neredeyse imkânsızdır. Bundan dolayı, konferansa çok düşük ücretler ile katılımcı olabilme şansınızı en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. ZEO’nun düzenlediği bu etkinlik için gerekli bilgiler ya da katılım belgeleri, firmanın kendi internet sitesi üzerinden sizlere aktarılmakta, bu sayede de etkinliğe günler varken, biletinizi alma şansını hala elinizde bulunduruyorsunuz.

2013 yılından bu yana düzenlenen etkinlikler ile birçok kişiye örnek olan ZEO, bu yıl da geleneği bozmadı ve yine birbirinden önemli isimleri sizlere getirdi. Katılım göstereceğiniz konferansın ardından, hem Google’ın algoritmalarının ne olduğunu öğrenecek hem de kendi SEO çalışmalarınızdaki kilit noktaları öğrenmiş olacaksınız. Eğer sizler de SEO’ya gönül verenler kervanına katılmak ve Rand Fishkin’in başarı öyküsünü daha yakından tanımak istiyorsanız, 21 ve 22 Ekim tarihlerinde hiç kimseye söz vermeyin ve etkinlikte yerinizi alın.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments