Vajina Daraltma operasyonu normal doğum yapmış kadınların ya da yaşa bağlı olarak genital bölge kasarında gevşeme olan kadınların tercih edebileceği bir estetik operasyondur. Mutlaka alanında uzman ve deneyimli hekimlerin tercih edilerek yapılması gereken vajina daraltma operasyonunun amacı ise vajinal kasların ve burada yer alan dokuların sıkılaştırılması ve gerginleştirilerek, var olan sorunların giderilmesidir. Vajina sorunlar kişilerin sağlıklarının ve estetik görünümlerinin yanı sıra aslında psikolojilerini de doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle mutlaka bir sorun var ise tedavi yolları aranmalıdır.

Genital Estetik Ameliyatı denildiğinde akla gelen vajina daraltma işleminin yanı sıra daha birçok operasyon bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ise; Labioplasti, Vajinoplasti, Kliteroplasti, Vulvaya Liposuction Uygulanması, Vulva Augmentasyonu ve Kadın Genital Bölge Cerrahi Dışı Uygulamalarıdır. Özellkle bu operasyonlar içerisine en çok tercih edilenleri ise vajina daralma ile genital bölge dış cerrahi işlemleridir. Genital estetik ameliyatı günümüzde kadınların sıklıkla tercih ettiği ve eskiye oranla da oldukça kısa sürelerde ve işlem sonrasında da acısız ve ağrısız bir şekilde güvenle ve konforla günlük yaşantılarına dönebildikleri işlemler halini almıştır. Bu nedenle de kliniğimize her gün farklı alanlardaki istekler birçok kadın başvurmakta ve genital estetik alanında hekimimiz her gün bir yeni operasyonla hastalarına aslında mutluluk dağıtmaktadır. Çünkü bu tür operasyonlar sonrası kadınların hem sağlığı hem de psikolojisi tatmin olarak mutlu olmaları sağlanmaktadır.

Vajina Daraltma Fiyatları ise yine her zaman söz ettiğimiz gibi öncelikle hekimimiz ile gerçekleştireceğiniz muayeneler neticesinde belirlenmektedir. Dolayısı ile Dr. Leyla Arvas ile yaptığınız görüşme sonucunda sizlere istediğiniz operasyonların fiyatları hakkında detaylı bilgi sunulacaktır. Vajina daraltma fiyatları ya da diğer estetik operasyonlarımızın fiyatları hakkında bilgi almak için öncelikle mutlaka muayene olmanız gerekmektedir. Aksi halde telefonla ya da internet iletişim formları üzerinden sizlere fiyatlarımız hakkında bilgi verememekteyiz. Bunun nedeni ise sizlere doktorumuz ile görüşmeden yanlış bilgi vermek istemeyişimizdir. Sizler de muayene ve operasyon fiyatlarımız hakkında bilgi için www.drleylaarvas.com’u ziyaret edebilirsiniz.