İnternet cafede boş boş otururken başladı bütün internet serüvenim. Sadece ufak bir merak ve araştırma ile bu günlere geldim. Sizlere detaylı bir şekilde anlatmak istiyorum. İlk olarak facebook gibi bir site kurmak geldi aklıma. Ama hiç birşeyden habersiz sadece araştırma yapıyordum. Uzun araştırmalar sonucu tr.gg siteler açmayı öğrendim. Saçma sapan boş boş siteler açıyordum. Ancak blogger ile tanışana kadar. Bu platformu tanımam zaman almadı, ancak gelen eleştiriler yüzünden wordpress ile tanışmam gerekti. Bende tanışmak istedim ve bir domain ve hosting satın aldım.

Sermayem sadece 7 TL 🙂 komik bir rakam. Ancak şuanda kazandığım aylık para sermayemin 150 katı kadar olabiliyor. Bunu sizinde pes etmeden bir şeyler yapmanız için söylüyorum. Hatta ilk başta 20 – 30 lira para kazanmaya başladım, ancak ailemden korkuyor ve bunları gizlice yapıyordum. Zaman geçtikçe hem blogum hemde ben büyüdük, aklımız başımıza geldi tabiki. Bunlar büyürken çeşitli yarışmalar ve sertifika programlarına katıldım.

Şuan beni takip eden binlerce kişi ve sitemi ziyaret etmiş milyonlarca kişi ile yoluma devam ediyorum. Bunları yaparken eğitimime de devam ettim tabiki Kırıkkale Üniversitesinde okumaya başladım. Dahada gelişeceğime inanıyorum, çünkü hayal etmek başarmanın yarısıdır.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments