Bodrum otelleri her zaman ilk olarak sizlere ferahlık ve huzur vermek için çalışırlar. Beyaz mimarisi ile sizlere hem güzel bir görsel sunarlar hem de aynı zamanda otellerde sundukları hizmetler ile tatilinizin keyfine varmanızı sağlarlar. Bodrum otellerinde genellikle hizmet her şey dahil olarak ya da oda pansiyon olarak sunuluyor olur. Sizler istediğiniz konsepte uygun bir otel seçerek tatilinizi başlatabilirsiniz. Bodrum otellerinde konaklama yaparak isterseniz tüm gününüzü otelde geçirebilişiniz ya da güzeller güzeli Bodrumu baştan sona kadar gezebilirsiniz. Günü ayrı güzel gecesi ayrı güzel olan Bodrum mutlaka görünmesi gereken yerlerin başında gelir. Birçok yabancı turistin bile bodrumu tercih ettiğinin nedenlerini anlamak çok da zor olmasa gerek.

İsis Hotel Bodrumun Gümbet bölgesinde yer alıyor. Ben tatilimde otelim bakımından fark yaratmak istiyorum ve çok rahat bir otel arıyorum diyorsanız o halde İsis Hotel tercih edilebilir. İsis HotelSpa hizmetleri ile de istenilen başarıyı sağlıyor olacak. Otelde birçok özellik bulunabiliyor olacak. İsis Hotel kısaca Bodrumda tercih edilecek daha doğrusu Gümbet bölgesinde tercih edilecek otellerin üst sırasına yerleşmiş oluyor.

Crystal Green Bay Resort Güvercinlik bölgesinde Kuyucak koyunda yer alıyor ve denize sıfır olarak inşaa edilmiştir. Özellikle bodrumun denizinin bu denli yakın olması bir tatilde aranılacak ilk özellik olmalıdır. Crystal Green Bay Resort aynı zamanda bodrum şehir merkezine ise 23 km uzaklıkta yer alıyor. Yani ortalama yarım saat içinde kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Yeşillikler içinde olan bu otel bodrumu tam anlamı ile sizlere yaşatıyor olacak. Deniz bir yandan, orman havası bir yandan, eğlenceler bir yandan. Kısaca kabalalık bir aile gitseniz bile herkes kendi zevkine göre yapacak şeyler mutlaka buluyor olacak ve oradan tatil bittiğinde mutlu olarak ayrılıyor olacaktır. Crystal Green Bay Resort*Tatil Dükkanı ile aynı zamanda ekonomik kampanyalı fiyatlar ile de sizlere ulaşıyor olacak.http://www.tatildukkani.com/ adresinden fiyatlara ve otellere ulaşabilirsiniz.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments