Kırışıklık önleyici estetik müdahaleler arasında o kadar fazla seçenek sunuluyor ki hepsi başarılı ve kişiye özel teknolojiler ile ortaya çıkıyor. Bazıları çok hafif kırışıklıklar için çözüm olurken bazıları ise dolgu ile kırışıklıkların yok olmasını ve daha güzel bir yüz hattının ortaya çıkmasını sağlıyor olabilir. Bu konuda bilgim yok ve ne yapacağımı bilmiyorum diyebilirsiniz. Kırışıklık*için daha doğrusu sizin kırışıklığınız için en etkili çözümü sizlere doktorunuz sunuyor olacak. Sizi anlayan dinleyen ve iyi analiz edebilen bir doktordan ayrıldığınızda da mutlu olarak ayrılmak bir hayal değil, olması gereken bir adım olarak kalıyor olacak. Kırışıklık*için gerek dolgu yaptırmak, gerek botoks uygulamaları yaptırma ya da teknolojik cihazlar ile sonuç almak mümkün.

Alın kırışıklığı durumlarına botoks uygulaması hemen etki verecek ve daha başarılı sonuçlar sağlıyor olacaktır. Üstelik ortalama 5 dakika içinde uygulanacak ve alın bölgenizde yer alan kırışıklıklardan kurtuluyor olacaksınız. Alın kırışıklığı şikâyetiniz ve en çok kaşarası kırışıklık şikayetiniz var ise bizce mutlaka Doktor Mustafa Karataş ile görüşmeli ve tedavi olmak istediğinizi belirtmelisiniz. Alın kırışıklığı*botoks uygulaması ile yaklaşık olarak 6 ay kadar kalıcılı sağlamakta ve sonra etkisiniyavaş yavaş kaybetmeye başlamaktadır. Bir yan etkisi yoktur ve dilerseniz tekrar yeniletebilirsiniz. http://www.drmustafakaratas.com/ adresinden detaylara ulaşabilir ve soru işaretlerinize son verebilirsiniz.

Gözaltı çöküklüğü*tedavisi uygulanması sırasında cilde ışık dolgusu yapılarak sorunlar çözülmeye çalışılıyor. Bu tedavi ile cildin kaybettiği nem ve vitamin değerleri geri kazandırılıyor ve ışık dolgusu ile beraber cilt yeniden onarım sürecine giriyor. Gözaltı çöküklüğü sonrası herhangi bir kızarıklık ya da kaşınma gibi durumlar söz konusu olmaz. Bu sebeple de normal hayatınıza hemen geri dönebilirsiniz. Gözaltı çöküklüğü uygulamasında yapılan ışık dolgusu sayesinde kalıcılık oranı ise ortalama olarak 8 ay gibi bir süreci kapsıyor olacak. Bu sürecin sonunda hasta tekrar devam ederek bir 8 ay daha başarılı sonuçlara imza atabilir.

cloud-server
avatar
  Yorum Aboneliği  
Yorumu Bildir