Pokemon GO Nedir

Pokemon Go oyunu GPS tabanlı bir oyundur. Oyundaki amacımız haritada olan Pokemonları toplamaktır. Oyunun indirme linkleri APK olarak sunulmaktadır.Türkiye’de şuan kullanıma sunulmamıştır ABD ve bazı ülkelerde oynanmaktadır.Piyasaya çıktığı anda çok çabuk popüler oldu, o yüzden milyonlarca kullanıcısı var.

Sokakta gezerken bile oynayan birine denk gelebilirsiniz.Ancak oyunun kötü yanlarından birisi internetinizi ve GPS kullandığından dolayı şarjınızı çok çabuk bitirilmesi.Şarjınızın yolda bitmesini istemiyorsanız 2 – 3 adet powerbank ile bu sorunu çözebilirsiniz. Pokemon Go oyununun diğer amaçlarından birisi ise insanlara bir şekilde spor yaptırmaktır.Yani Bir bilgisayarda yada telefona bağlı kalmadan özgürce oynayabiliyorsunuz.

Emergency 2016 Tanıtım Videosu

Pokemon GO Gereksinimleri

Pokemon Go oyununu oynamak için aktif bir veri bağlantınız ve GPS destekleyen bir telefonunuz olması gerekmektedir. Tabiki bir de sabır. 🙂

Pokemon GO Nasıl Oynanır

Pokemon GO oyununu oynayabilmek için tek yapmanız gereken GPS ve Mobil Verinizi açıp sokaklarda dolanmaktır. Önünüze çıkan pokemonları toplayarak gelişeceksiniz. İsterseniz bir takım kurabilir yada size verilen adımları atarak yumurtaları açabilirsiniz.

Pokemon GO Oyununu Kim Yaptı

Nintendo ve Niantic işbirliği ile uzun süredir geliştirilmektedir. Şuan beta sürümüne olduğundan bazı hatalar olabilir.

Pokemon GO Hileleri

Fake GPS programı sayesinde konumunuzu pokemonların olduğu yerlere işaretleyerek arkadaşlarınızdan önce gelişebişirsiniz. İndirmek için aşağıdaki linkleri kullanmalısınız.

Pokemon GO Android Nasıl Kurulur

İlk olarak aşağıdaki verdiğimiz bağlantılardan APK dosyasını telefonunuza indirip üzerine tıklayarak kurabilirsiniz. Sizin için izin isteyecektir. Bu izinleri onaylayabilirsiniz. Unutmayın Google Play üzerinden resmi olarak kullanıma sunulmamıştır.

Pokemon GO IOS Nasıl Kurulur

HiP4U programını İtunes üzerinden kurarak arama bölümünden Pokemon Go İos oyununu indirebilir ve güvenle oynayabilirsiniz.

Pokemon GO İndirme Linkleri

Pokemon GO 0.29.3 İndir

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments